چهارشنبه 15 مهر 1394 / 08:26|کد خبر : 98|گروه : اجتماعی

در سطح شهر:

پاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویر

پاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویر

شهروندان ساکن شهرک فرهنگیان مدت مدیدی است که از شکستگی شبکه فاضلاب مربوط به مدارس آن محدوده در ابتدای خیابان ترخان آباد منتهی به بلوار فرهنگیان گلایه مند بوده و انگار کسی هم پاسخگوی آنها در جهت تعمیر آن نمی باشد.

به گزارش هورامانات، شهروندان ساکن شهرک فرهنگیان مدت مدیدی است که از شکستگی شبکه فاضلاب مربوط به مدارس آن محدوده در ابتدای خیابان ترخان آباد منتهی به بلوار فرهنگیان گلایه مند بوده و انگار کسی هم پاسخگوی آنها در جهت تعمیر آن نمی باشد.

 

گویا مدتی است که در این نقطه از شهر که البته نا گفته نماند برخی از مسئولین شهر نیز ساکن آنجا هستند، لوله ی فاضلابی شکسته و محتویات آن که در خیابان و محل عبور ساکنین و شهروندان جاریست، دردسرهای زیادی برای آنها درست کرده است.

 

مغازه دار ساکن این محله در این باره به خبرنگار ما گفت: صبح که مغازه را باز میکنم متاسفانه با صحنه ی  جاری شدن فاضلاب جلوی مغازه میشوم و ناچار برای اینکه بوی بد آن مشتریان و خودم را اذیت نکند در مغازه ام همیشه بسته است.

 

این کسبه هنگام نظافت مغازه اش گفت: از بس طی کشیدم و و تمیز کردم خسته شدم مشتری ها با پای گلی و کثیف و متعفن ناشی از فاضلاب دم در مغازه وارد اینجا میشوند و ناچار من هم هر بار باید تمیز کنم .

 

وی ادامه داد:  وقتی برای پیگیری این قضیه سراغ مسئولین مربوطه رفتم جواب درست و حسابی نگرفتم و هر بار به اداره و ارگان  دیگری پاس داده شدم.

 

یکی از ساکنین که از وضعیت بهداشتی محله اظهار نگرانی میکرد گفت: فاضلاب و گل های ناشی از آن هم بازی فرزندانمان شده است و بسیار نگران سلامتی آنها بوده به ناچار کمتر اجازه بیرون رفتن از منزل را به آنها میدهم.

 

وی ادامه داد: مواقعی که دانش آموزان بیشتر از دسشوئی استفاده میکنند که اینجا سیل راه می افتد (مواقع زنگ تفریح) متاسفانه به هر کسی اعتراض میکنیم جوابگوی این مسئله و خواسته های ما نیست و هر مسئولی در جایگاه خود وظایفش را به ما یادآوری میکنند.

 

شب ها از بوی بد فاضلا ناچار همه در و پنجره ها را میبندیم شانس آوردیم که هوا خنک تر شده تا چند وقت پیش خیلی از این بابت اذیت میشدیم.

 

ساکنین این محله از مسئولین شهرستانی خواستند تا هرچه زودتر مسئول پیگیری این قضیه را روشن کنند تا ما هم از دردسرهای ناشی از این فاضلاب شکسته خلاص شویم.

پاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویرپاسکاری تعمیر لوله فاضلاب شکسته توسط مسئولین سروآبادی/رنجش ساکنین از بوی بد فاضلاب + تصاویر

انتهای پیام/

برچسب ها :

فاضلاب شکستهسروآبادهورامانات

نظرات کاربران :

همشهری [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 16:15] پاسخ

با سلام والا ما از زمانی که یادمون میاد وضعیت اینجا همینجوریه و کسی هم پیگیری نمیکنه شما هم خودتون رو خسته نکنید

سروآبادی [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 16:21]

آره والا راست میگی حدود هف هشت سالی میشه اینجوریه

سولاوایی [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 16:16] پاسخ

تعجب میکنم خانه ی شهردار که دقیقاً همینجاست عجیبه والا چطور دستور نداده درستش کنن

ناشناس [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 16:18] پاسخ

اخیتار داری شهردار که به فکر این چیزا نیست اون باید بره فعلاً واسه خونه اش تلویزیون آنچنانی بخره و حقوق کارگرای بدبختش رو هم چهار ماه چهار ماه بده این کار کاره یه اداره ی دیگه است!!!!!

سروآبادی [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 16:19] پاسخ

باز هم دم شما گرم که به فکر ما بودید من که حتی عکس هم گرفتم و بردم بهداشت گفتن به ما چه

رضایی [چهارشنبه 15 مهر 1394 | 22:23] پاسخ

خوب به توچه خبرنگار اورامانات مگه فضولی کم از خودت الکی بنویس اصلا میدونی خبر چیه

زانیار [پنجشنبه 16 مهر 1394 | 10:17] پاسخ

سلام انصاف خوب چیزیه همش یکماه نمیشه

سالی [جمعه 17 مهر 1394 | 13:25] پاسخ

اقای رضائی مثل اینکه شما نمیدونید که خبر چیه
دم خبرنگارگرم باید مشکلات رو منعکس کرد که بفهمن یک عده شهرشون و شهردارشون واسشون مهمه دوست داریم شهرمون پاک بمونه مث شمابیخیال نیستیم

شهروند [شنبه 18 مهر 1394 | 08:47] پاسخ

متاسفانه ویرانی این مملکت نتیجه فرهنگ و شعور عده ای از شماهاست که گفتن حقیقت و شنیدن آن هم از زبان مردم آزارتون می دهد ، اهل معرفت و آگاه جامعه ، تو بگو وظیفه ی رسانه هاچیست ؟ متاسفم در محیطی زندگی می کنم که آگاهان و بیننده ی شبکه های اجتماعی آن کسانی مثل شمایند به خدا آگاهانی مثل شما مانع توسعه سروآباد شده اید . انسان های آگاه و دانا که نمی توانند توی آن محیط با شما زندگی کنند ، رفت و آمد داشته باشند و مجبورند این شهر را ترک و به دانشمندانی چون شماها بسپارند.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
  مهترین راه جلو گیری از ورد به موج چهارم کرونا چیست ؟
   

  افزایش اطلاع رسانی ها

  0%

  تشدید محدودیت ها

  50%

  افزایش دورکاری ادارات

  0%

  رعایت جدی پروتکل های بهداشتی

  50%

آخرین اخبار