سه شنبه 8 تیر 1395 / 16:38|کد خبر : 919|گروه : اجتماعی

نماینده مردم سروآباد و مریوان طی بازدیدهای دوره ای از شهرستان سروآباد :

آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستان

آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستان

منصور مرادی طی بازدیدهای دوره ای از شهرستان سروآباد و حضور در جلسات ادرای برخی از ادارات از نزدیک به پای صحبت های مسئولین این ادارت نشست.

به گزارش اورامانات، منصور مرادی در بازدید از ادارات شهرستان سروآباد و حضور در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ابراز امیدواری کرد با رونق صنعت توریسم و گردشگری و توسعه کشاورزی و همچنین بهبود مسیرهای ارتباطی در شهرستان سروآباد در آینده ای نزدیک شاهد مهاجرت معکوس به روستاهای این شهرستان و افزایش جمعیت دانش اموزی در سطح روستاهای این شهرستان باشیم.


مرادی از آموزش و پرورش به عنوان یک دستگاه تاثیرگذار در کشور نام برد و افزود: آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیر ساخت های جامعه است.


وی بر لزوم توجه بیشتر به فرهنگیان تاکید کرد و گفت: وجود نیروی انسانی ماهر و فعال در هر دستگاه و نهادی به ویژه در آموزش و پرورش یک ضرورت است و توجه بیشتر به فرهنگیان سبب افزایش بهره وری و کارایی آنها می شود.


نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی توجه بیشتر به معلمان را توجه به بعد آموزش و تربیت دانست و گفت: فرهنگیان به ویژه معلمان رهبران معنوی جامعه هستند که در امر تربیت و آموزش صحیح دانش آموزان به عنوان نسل های آینده نقش بی بدیل و مهمی دارند.


او به توازن منطقه ای در برنامه ششم توسعه اشاره کرد و گفت: توازن منطقه ای در برنامه ششم توسعه در مسائل مالی و اقتصادی مناطق و شهرستان های محروم بسیار مهم و تاثیرگذار است.


مرادی با انتقاد از سیاست بومی گزینی دانشجویان در سطح مناطق و استان های کشور گفت: کمبود ظرفیت و رشته های مناسب در دانشگاه های استان از مهمترین چالش های موجود در ابعاد آموزشی، پرورشی و تامین نیروی انسانی در بلند مدت است.


او توان و تعهد، تخصص و تجربه را از شرایط اساسی و مهم معلمان و مدیران موفق برشمرد گفت: باتوجه به اینکه قسمت اعظم آموزش و تربیت اجتماعی دانش آموزان در کلاس های درس سپری می شود، رفتار، اخلاق و منش معلمان و مدیران در تکامل شخصیت دانش اموزان بسیار تاثیرگذار است.


نماینده مریوان و سرواباد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم حل مشکلات آموزش و پرورش این شهرستان تاکید کرد و گفت: امیدواریم با جذب خیرین و همچنین جذب اعتبارات بیشتر مهمترین مشکلات آموزش و پرورش سروآباد را به حداقل برسانیم.
 

منصور مرادی در  ادامه این بازدید های دوره ای در شهرستان سروآباد به همراه فرماندار سروآباد و برخی از مسئولین با حضور در مراسم ختم شهید مسلح مرادی در مسجد خانقای روستای دورود به بازماندگان این شهید معزز و مردم شهید پرور سروآباد شهادت این دلاور مرد بسیجی را تبریک و تهنیت گفت.

 

وی در ادامه با بازدید از بیمارستان شهید چمران سروآباد از نزدیک با پرسنل بیمارستان و بیماران ملاقات، و با مشکلات و کمبود های آنان روبرو شد.

افشین بهمنی رئیس شبکه بهداشت و بیمارستان شهید چمران  سروآباد در مورد کمبود ها و مشکلات این بیمارستان گفت: ما در مورد اماکانات و پرسنل فعلاً مشکلی نداریم و تنها مشکل ما عدم حضور مردم این شهرستان در این بیمارستان و مراجعه ی آنها به شهرستان های مجاور می باشد.

وی افزود: در صورتی که مردم این شهرستان به جای مراجعه ی به جاهای دیگر که هم برای آنها هزینه بیشتری داشته و مسافت طولانی را طی میکنند به اینجا مراجعه کنند ما مجبور به استفاده بیشتر از امکانات خواهیم شد.

نماینده ی مردم سروآباد و مریوان با اشاره به اینکه این بیمارستان دارای امکانات پیشرفته و کاملاً مکانیزه ای میباشد تصریح کرد: در صورتی که در خصوص وجود چنین امکانات پیشرفته ای در این بیمارستان اطلاع رسانی گسترده ای انجام شود مردم با هیزنه ی کمتر می توانند از تمام امکانات ممتاز این بیمارستان بهترین استفاده را بکنند.

رئیس مجمع نمایندگان کردستان به ضرورت وجود یک شعبه ی بانک رفاه برای انجام امورات بانکی پرسنل بیمارستان و کارگران تامین اجتماعی اشاره کرد و افزود: در آینده ای نزدیک با همکاری تامین اجتماعی و بیمارستان و پیگیری های نماینده این مهم در سروآباد تحقق خواهد یافت.

 

وی در ادامه از پرسنل و بیماران این بیمارستان دیدار و با مشکلات و کمبود های آنان روبرو شد.

آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستانآموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستانآموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستان

آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستانآموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستان

آموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستانآموزش و پرورش کلید توسعه و مبنای تحول زیرساخت ها/پیگیری ایجاد شعبه ی بانک رفاه با توجه به نیاز شهرستان

انتهای پیام /

برچسب ها :

بازدید نمایندهشهرستان سروآبادمنصور مرادی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار