چهارشنبه 2 تیر 1395 / 19:34|کد خبر : 900|گروه : اجتماعی

گزارش اورامانات/

در دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویر

در دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویر

دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد با حضور نماینده ی مردم شهرستان های سروآباد و مریوان، امامان جمعه، فرماندار سروآباد و کلیه ی مسئولین ادارات شهرستان سروآباد و شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل سالن اجتماعات فرمانداری سروآباد برگزار شد.

به گزارش اورامانات، دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد با حضور نماینده ی مردم شهرستان های سروآباد و مریوان، امامان جمعه، فرماندار سروآباد و کلیه ی مسئولین ادارات شهرستان سروآباد و شوراهای اسلامی شهر و روستا در محل سالن اجتماعات فرمانداری سروآباد برگزار شد.

در ابتدای این جلسه معاون فرماندار سروآباد که به عنوان دبیر این جلسه حضور داشت با اشاره به ماه مبارک رمضان بر رعایت یکی از معروفات در این ماه مبارک که تکریم و احترام به ارباب رجوع است اهتمام ویژه ای داشته باشند.

در ادامه ی این جلسه امام جمعه ی سروآباد ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت به مسلمانان و همچنین تبریک به نماینده ی مردم سروآباد خطاب به وی گفت: مرز کولبری مله خورد نزدیک به یک سال پیش طی مراسمی محوطه و پاسگاه و امکانات آن توسط مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد ولی تاکنون به بهره برداری ت=نرسید و این مهم یکی از اولویت های مردم این شهرستان می باشد.

ماموستا سید احمد سجادی به وضعیت نا مناسب جاده های شهرستان اشاره کرد و افزود: مردم این شهرستان خواستار تکمیل جاده ی سروآباد به کامیاران و سنندج به سروآباد و نیز تعمیر و تکمیل جاده ی هورامان هستند.

در ادامه ی این جلسه فرماندار سروآباد نیز طی سخنانی ضمن تبریک موفقیت به نماینده منتخب مردم با اشاره به برخی از کاستی ها و مشکلات شهرستان سروآباد از نمانیده مردم سروآباد و مریوان خواستار پیگیری ملی آنها شد.

وی با تاکید بر اینکه مسئولین در نظام اسلامی نباید از هیچ تلاش و کوششی در حق این مردم عزیز دریغ کنند و یک مدیر هنگامی در کار خود موفق است که امورات خود را در نهایت محرومیت و نداشتن امکانات انجام دهد افزود: مسئولین این شهرستان با وجود اینکه فعالیت مناسبی دارند امام در برخی از موارد شاهد سوء مدیریت هستیم افزود:

مفاخری به کمبود منابع و اعتبارات و عدم جذب ماده 180 در سال 94 اشاره کرد و افزود: توسعه ی باغات در مناطق شیب دار با توجه به استعداد این شهرستان در زمینه ی کشاورزی نیازمند اعتبار ویژه ای می باشد.

فرماندار سروآباد به شاخص پایین کیفیت و آسفالت راههای شهرستان سروآباد در سطح کشور و استان اشاره کرد و افزود: بسیاری از جاده های روستایی این شهرستان بسیار نا مناسب هستند نمونه ی بارز آنها جاده ی روستای دیوزناو که دارای بزرگترین پرورش ماهی سردآبی در کشور است و پرورش دهندگان آن به دلیل از دست ندادن مشتری مجبور به فروش ماهی هایشان زیر قیمت هستند.

وی همچنین از  نیاز این شهرستان در نقاط مختلف به ایستگاه پمپاژ آب ، تکمیل فاز دوم پرورش ماهی سردآبی دیوزناو، ایجاد سردخانه و صنایع تبدیلی،فضاهای نامناسب آموزشی، تکمیل جاده کامیاران سروآباد، نبود آب در سالن های ورزشی سفر ریاست جمهوری شهر سروآباد،وضعیت نامناسب عمران شهری، برداشتن موانع محیط زیستی و منابع طبیعی که در بسیاری از موارد مانع توسعه ی این شهرستان هستند به عنوان دیگر اولویت ها و مطالبات مردم این شهرستان یاد کرد.

در ادامه ی این جلسه رئیس شورای شهرستان سروآباد نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه سدهای یکی از عوامل توسعه در هر شهرستان می باشند خواستار پیگیری احداث سد بلبر از نماینده مردم شهرستان شد.

حیدر محمودی در ادامه ی سخنان خود به مواردی اشاره کرد که قبلاً توسط فرماندار ذکر شده بود و با تذکر فرماندار به جهت کمبود وقت جلسه همراه بود.

شهردار سروآباد نیز طی سخنانی با اشاره به اینکه شهرداری سروآباد در حال حاضر روزانه حدود 5 میلیون توامان ماهانه مبلغ 150 میلیون تومان برای اجرای کارهای روتین مانند حفظ و نگهداری فضای سبز، جمع آوری زباله و مسائل و کارهای روزمره نیاز دارد خاطر نشان کرد: از این مبلغ حدود35 درصد از این مبلغ توسط سازمان شهرداری های به عنوان عوارض شهرداری داده میشه و عوارض محلی بین 7 تا 10 درصد این هزینه میباشد و به دلیل بیکاری و رکود بازار و نداشتن درآمدهای پایدار دیگر این گونه مبالغ جوابگوی نیازهای روزمره و امورات شهرداری را نمی کند.

وی افزود: در حال حاضر یکی از خواسته های به حق شهروندان تکمیل پارک سیاحتی و پارک کودک است که متاسفانه به خاطر نبود منابع و اعتبارات فقط پارک اقامتی را شروع کردیم و پارک کودک را دهم تیر شروع خواهیم کرد.

حسینی هم چنین وضعیت نابسامان محله ی شیخان را بیان کرد و افزود: به دلیل ناتمام ماندن پروژه ی فاضلاب در این محله قادر به ساماندهی وضعیت این محله نبوده ایم  و در صرت تاخیر در تکمیل آن وضعیت بهداشتی و سلامت مردم در این محله در معرض خطر قرار خواهد گرفت.

 در ادامه رئیس شواری اسلامی شهر سروآباد به کاهش جمعیت جوان و نیروی کار شهرستان و شهر سروآباد اشاره کرد و گفت: این کاهش جمعیت ناشی از نبود شغل و کار برای این قشر بوده و خواستار پیگیری این مهم در این شهرستان می باشیم.

وزیری به توسعه ی بخش کشاورزی دشت سروآباد بر لزوم احداث ایستگاه پمپاژ آب برای مناطق سر دره و دلیر برای توسعه ی کشاورزی و ایجاد اشتغال تاکید کرد.

رئیس شورای شهر سروآباد به نبود زیر ساخت های گردشگری در سروآباد اشاره کرد و افزود: این شهر فاقد هر گونه هتل و مسافرخانه ی گردشگری و پارک اقامتی برای مسافران و گردشگران می باشد.

وی افزود: با گرم شدن هوا بوی نامتبوع ناشی از جاری شدن فاضلاب در سرباز در محله ی شیخان بیشتر شده و این مسئله باعث ایجاد نارضایتی و به خطر افتادن سلامت شهروندان در این محله خواهد شد لذا خواستار پیگیری تکمیل این پروژه و تخصیص اعتبارات جهشی برای این منطقه هستیم.

رئیس شورای شهر اورامان نیز در پایان این جلسه به تکمیل پروژه ی ساخت مقبره ی ماموستا صیدی شاعر نامی اورامان در محله ی سرپیر اورامان تاکید کرد و افزود: این پروژه ی نیمه کاره باتوجه به اینکه مطالبه ی مردم فرهنگ دوست اورامان است شایسته ی این شاعر نامور هورامی نبوده و خواستار تکمیل این پروژه توسط اداره میراث فرهنگی شد.

وی همچنین از دیگر پروژه های ناتمام اورامان را انشعاب فاضلاب و ترمیم معابر اورامان دانست و بر لزوم تکمیل این دو پروژه با توجه به کریه نمودن چهره ی این شهر تاریخی و توریستی تاکید کرد.

در پایان جلسه نیز در یک اقدام کم سابقه سرپرست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد حجت الاسلام حسین ورمقانی به خاطر اقدامات فرهنگی و پوشش اخبار شهرستان با لوح تقدیر و کارت هدیه از خبرنگاران سطح شهرستان تقدیر به عمل آورد.

در دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویردر دومین جلسه ی شورای اداری شهرستان سروآباد چه گذشت و چه حاشیه هایی داشت؟+تصاویر

انتهای خبر/

برچسب ها :

جلسه ی شورای اداریشهرستان سروآبادمنصور مرادینماینده ی مردم سروآّاد در مجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران :

کوهسار [پنجشنبه 3 تیر 1395 | 12:37] پاسخ

آقایون مسؤل اگر در زمان امام علی بودید تک تک شما رو عزل می کردند!

ذوالفقاربابایی خادم الشهداه [شنبه 5 تیر 1395 | 22:35] پاسخ

اقایان سلفی قشنگی بود بخصوص مدیر ارشد شهرستان هنوز گردنه تته بارسال یادمان نرفته که هیچ اقدامی نکردن

هاوری [یکشنبه 6 تیر 1395 | 11:48]

جناب تته چه ربطی به سرواباد داره . درسته در زمان فرماندار اسبق کل بودجه شهرستان و در گردنه تته هزینه کردند ولی تته اولویت کرمانشاه است نه کردستان

ذوالفقاربابایی [سه شنبه 20 مهر 1395 | 14:58]

اتفاقن ربطی داره جناب هاوری از سمت پاسگاه شهداه بطرف ته ته میروی

مسئول ؟؟؟؟؟؟؟ کدام مسئول ؟ [دوشنبه 7 تیر 1395 | 17:24] پاسخ

خدائیش سروآباد این همه مسئول داره و ما خبر نداشتیم ؟؟؟ چقدر تعدادشون هم زیاده.!!!!!!!!!!!!
امیدوارم آقای منصور مرادی انسانهای با لیاقت رو استفاده کنن و تغییری در شهرمون بدن .
معلومه مسئولهای بی لیاقتی هستن چون با این همه مسئول در سطح شهرستان اکه هرکدام یه کار کوچک و در حد توان برای سروآباد انجام میدادند الان وضع شهرستانمون این نبود .

مسئول ؟؟؟؟؟؟؟ کدام مسئول ؟ [دوشنبه 7 تیر 1395 | 17:24] پاسخ

خدائیش سروآباد این همه مسئول داره و ما خبر نداشتیم ؟؟؟ چقدر تعدادشون هم زیاده.!!!!!!!!!!!!
امیدوارم آقای منصور مرادی انسانهای با لیاقت رو استفاده کنن و تغییری در شهرمون بدن .
معلومه مسئولهای بی لیاقتی هستن چون با این همه مسئول در سطح شهرستان اکه هرکدام یه کار کوچک و در حد توان برای سروآباد انجام میدادند الان وضع شهرستانمون این نبود .

د [جمعه 11 تیر 1395 | 16:32] پاسخ

وزیری ریس شوراچیکارکردی براسروابادباسیاست

س [جمعه 11 تیر 1395 | 16:33] پاسخ

به خصوص وزیری ریس شورااخه چیکارکردی میخواستی فقط مشهورشی خیلی خودخواهی ریس شورافقط زبون داری عمل نداری باسیاستی دیگه

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر