جمعه 10 اردیبهشت 1395 / 16:25|کد خبر : 751|گروه : اجتماعی

امام جمعه ی سروآباد:

بازگشایی مرز مله خورد باید جزو اولویت ها باشد

بازگشایی مرز مله خورد باید جزو اولویت ها باشد

خطیب جمعه سروآباد با بیان این که رفع معضل بیکاری شهرستان سروآباد باید جزو اولویت مسئولین قرار گیرد، تصریح کرد: یکی از اقدامات اصلی در شهرستان سروآباد بازگشایی مرز مله خورد می باشد.

به گزارش اورامانات، ماموستا سید احمد سجادی امام جمعه سروآباد در خطبه های نماز جمعه ی سروآباد ضمن تبریک روز کارگر با اشاره به این که كارگران شريف‌ ترين انسان های اجتماع هستند گفت:  اصل تکریم از کارگران در دین مبین اسلام توصیه شده است و کار در دین ما  از اهمیت بسیاری برخوردار است.

 

وی افزود: ارزش كار و تكريم كارگر بايد در امور مختلف مورد توجه  باشد و در منطق اسلام، كار و عمل صالح عبادت است كه اين جايگاه و ارزش كارگر را در نظام اسلامی نشان می دهد.

 

سجادی با تاکید بر این که کار و تلاش برکات و دستاوردهای ارزشمندی دارد، گفت: اهتمام در راستای رفع نیازهای اقتصادی و معیشتی ضرورتی است که باید از سوی هر فردی به صورت جدی پیگیری شود.

 

وی با اشاره به این که همه در پیشگاه خداوند منان یکی هستیم، گفت: کارفرما به کارگر ستم نکند و کارگران باید براساس وظایف محوله کارانجام دهند تا بتوانند در راستای انجام درست فعالیت ها موفق باشند.

 

خطیب جمعه سروآباد با بیان این که رفع معضل بیکاری شهرستان سروآباد باید جزو اولویت مسئولین قرار گیرد، تصریح کرد: یکی از اقدامات اصلی در شهرستان سروآباد بازگشایی مرز مله خورد می باشد.

 

امام جمعه خاطرنشان کرد: همه ما موظف هستیم نسبت به رفع معضل بیکاری چاره اندیشی کنیم که در غیر این صورت خطری برای جامعه محسوب می شود.

 

وی با اشاره به نام گذاری سال 95 از سوی رهبری معظم انقلاب اسلامی به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل تصریح کرد: ضرورت دارد اقدامات شایسته ای در مسیر تحقق شعار سال صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: کارهای زیادی باقی مانده است و همه باید حرکت کنیم تا زمینه اجرایی شدن شعار سال فراهم شود که با حرف زدن اقدامی نشده و باید به فکر اقدام و عمل باشیم.

انتهای خبر/

برچسب ها :

روز کارگرامام جمعه سروآبادمعضل بیکاری

نظرات کاربران :

کوسالان [جمعه 10 اردیبهشت 1395 | 21:08] پاسخ

باید ما هم مثل مردم بانه و مریوان تحسن کنیم
حتما باید اینجوری بشه تا مسئولا پاسخگو باشن

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار