جمعه 27 فروردین 1395 / 16:10|کد خبر : 709|گروه : اجتماعی

امام جمعه موقت سروآباد:

کم فروشی و گران فروشی از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

کم فروشی و گران فروشی از موانع تحقق اقتصاد مقاومتی هستند

ماموستا سید عبدالقادر حسینی به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و افزود: اجرا و تحقق این شعار مهم منوط به عزم و همت راسخ مردم، مسئولان اجرایی و متولیان امر است.

به گزارش اورامانات، ماموستا سید عبدالقادر حسینی امام جمعه موقت سروآباد در خطبه های این هفته نمازجمعه سروآباد به نامگذاری امسال به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل اشاره کرد و افزود: اجرا و تحقق این شعار مهم منوط به عزم و همت راسخ مردم، مسئولان اجرایی و متولیان امر است.

 

وی افزود: تحقق اقتصاد مقاومتی باعث بهتر شدن اقتصاد خانواده، خودکفائی جامعه و در نتیجه بالا رفتن پله های ترقی در کشور عزیزمان خواهد شد.

 

سید عبدالقادر حسینی گفت:با تدبیر و برنامه ریزی و رصد فعالیت های نهادهای فرهنگی می توان زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را در جامعه فراهم کرد.

 

وی به اجرای برخی از طرح های کشاورزی در استان کردستان را اقدامی عملی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و خودکفایی کشور در زمینه کشاورزی دانست و گفت: مردم با همت و تلاش بیشتر و تعامل با ادارات مربوطه زمینه ی این امر را فراهم نمایند.

 

خطیب جمعه ی سروآباد در بخشی از سخنان خود به موضوع گران فروشی و کم فروشی در جامعه اشاره کرد و افزود: این دو مقوله از موانع عدم تحقق اقتصاد مقاومتی و شکستن بنیان خانواده ها می باشند.

 

وی همچنین مردم را به صرفه جویی در منابع خدادادی تشویق کرد و افزود: اسراف در هر کاری باعث کم شدن رزق و روزی و کسور نعمت خواهد شد.

 

ماموستا حسینی در پایان خطبه های خود به صرفه جویی ادارات در مصرف بیت المال اشاره و بیان کرد: بازیافت کاغذ های غیر مصرفی و باطله یکی از موارد مهمی است که ادارات با مامور کردن یک نفر در سطح شهرستان کمک زیادی میتوانند در این مهم انجام دهند.

انتهای خبر/

برچسب ها :

اقتصاد مقاومتیکم فروشیگران فروشیامام جمعه موقت سروآباد

نظرات کاربران :

سرواباد [جمعه 27 فروردین 1395 | 16:59] پاسخ

ماموستا چرا فقط مردم را مقصر میکند و اشاره ای به اصل تورم در کشور که بانی آن مسئولین و کار بدستان هستند نکرده واقعا این در حق مردم ظلم است

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر