جمعه 9 بهمن 1394 / 14:48|کد خبر : 450|گروه : اجتماعی

امام جمعه سروآباد:

خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعد از ورود اسلام به سرزمین ماست

خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعد از ورود اسلام به سرزمین ماست

ماموستا سجادی دهه ی فجر را فرصت مناسب و مغتنمی دانست که بار دیگر آثار و برکاتی که پیروزی انقلاب اسلامی به همراه خود داشت بازخوانی و برای نسل جوان و نسل های بعدی بیان شود.

به گزارش اورامانات، ماموستا سید احمد سجادی امام جمعه ی سروآباد در خطبه های این هفته نماز جمعه سروآباد با اشاره به اینکه خاطره دهه فجر بزرگترین خاطره ملت ما بعد از ورود اسلام به سرزمین ماست گفت: ملت ما بايد قدرت و عظمتي را كه در سايه اسلام و وحدت و مجاهدت به دست آورده حفظ كند .

 

وی دهه ی فجر را فرصت مناسب و مغتنمی دانست که بار دیگر آثار و برکاتی که پیروزی انقلاب اسلامی به همراه خود داشت بازخوانی و برای نسل جوان و نسل های بعدی بیان شود.

 

سجادی در ادامه گفت: باید حماسه عظیم پیروزی انقلاب اسلامی که به عنوان نقطه عطفی در تاریخ بشریت قرار گرفته زنده و پویا باقی بماند و حقیقت این انقلاب اسلامی برای نسل های بعد به خوبی تبیین شود تا دشمن نتواند آن را به تحریف و انحراف بکشاند و این یک وظیفه همگانی است که همه ما برای پاسداشت از خون عزیز شهدا بر عهده داریم.

 

خطیب جمعه ی سروآباد در بخش دیگری از سخنان خود درباره ی معایب و زشتی های دوزبانی و فتنه در بین مسلمانان گفت: هر مسلمانی که زبان و دلش یکی نباشد و باعث فتنه و آشوب در بین مسلمانان شود وارد بهشت نمیشود.

 

ماموستا سجادی افزود: پیامبر مسلمانی را که فتنه انگیز و دوزبان باشد هرچند که تمام واجباتش را هم به درستی انجام داده باشد روز محشر مورد شفاعت خود قرار نخواهد داد.

 

وی در پایان خطبه های خود خاطر نشان کرد: تنها عیبی که خداوند روز محشر به مام محشریان نشان میدهد و آن را آشکار میکند دوبانی و فتنه است که به شکل شرر و آتش از زبان فتنه انگیز خارج میشود.

انتهای خبر/

برچسب ها :

دهه ی فجرخاطره ی ملت ماورود اسلامنسل جوانپیروزی انقلاب اسلامی

نظرات کاربران :

ملت [یکشنبه 11 بهمن 1394 | 23:27] پاسخ

علمایان دین در دل مردم جا دارند و تهمت و افترا به آنان تهمت به یک ملت است انشاءالله خداوند متعال همه‌ی آنان عللخصوص ماموستا سجادی را حفظ کنند تا دشمنان همیشه مانند گذشته خوار و زلیل بمانند

قادر [سه شنبه 13 بهمن 1394 | 09:39]

جناب متن شما بدینوسیله تصحیح میگردد:
1- علما خودش جمع مکسر دوبار جمع بستنش اشتباه س
2-علی الخصوص درسته
3- ذلیل درسته
نمره 17 تمام

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار