شنبه 4 مهر 1394 / 10:03|کد خبر : 27|گروه : ورزشی

شبکه بهداشت سروآباد/

کسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

کسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

هفدهم الی بیستم شهریور ماه المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور قریب به چهارصد ورزشکار شهرستانهای استان به میزبانی شهر سنندج و با همت و تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در هشت رشته ورزشی آقایان و بانوان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار اورامانات، هفدهم الی بیستم شهریور ماه المپیاد ورزشی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور قریب به چهارصد ورزشکار شهرستانهای استان به میزبانی شهر سنندج و با همت و تلاش معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کردستان در هشت رشته ورزشی آقایان و بانوان برگزار گردید.

در این المپیاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد با اعزام سی و یک ورزشکار در رشته های فوتسال، والیبال و تیراندازی (آقایان(،  فوتبال دستی، شنا، شطرنج، تنیس روی میز، دارت، (آقایان و بانوان) شرکت نمودند.

در پایان این رقابتها و با حضور دکتر قدیمی ریاست و مسئولین دانشگاه از نفرات و تیمهای برتر تقدیر و جوایزی اهداء گردید. که سهم ورزشکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد بدین شرح میباشد:

در رشته فوتبال دستی؛ محمود خوشاب حائز کسب مقام اول گردید و همچنین در همین رشته رؤیا مشیرپناهی مقام دوم بانوان را کسب کردند.

در رشته شنای زیر سی سال حامد جعفری  و دررشته آمادگی جسمانی زیر سی سال منیره اسماعیلی و در رشته آمادگی جسمانی بالای سی سال سحر مرادی عنوان نخست را به خود اختصاص دادند.

در رشته دارت بانوان شیوا مرکی به مقام قهرمانی دست یافت و در همین رشته آقایان؛ سیداحمد کهنه پوشی به مقام دوم رسید.

در رشته تنیس روی میز سیامک امینی، در رشته تیراندازی سوران مرادی، در رشته شنای بالای سی سال ابراهیم اخگر هر کدام به مقام سوم رسیدند.

در پایان کاپ اخلاق به ورزشکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد رسید.  همچنین لازم به ذکر است  در رشته والیبال بانوان در کل استان شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد اقدام به تشکیل تیم نموده بود که مورد تقدیر و سپاس مسئولین قرار گرفت.

کسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستانکسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستانکسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستانکسب مقام چهارم تیمی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سروآباد در نهمین المپیاد ورزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

انتهای خبر/

برچسب ها :

شبکه بهداشت سروآبادنهمین المپیاددانشگاه علوم پزشکی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
  مهترین راه جلو گیری از ورد به موج چهارم کرونا چیست ؟
   

  افزایش اطلاع رسانی ها

  0%

  تشدید محدودیت ها

  50%

  افزایش دورکاری ادارات

  0%

  رعایت جدی پروتکل های بهداشتی

  50%

آخرین اخبار