دوشنبه 2 آذر 1394 / 12:05|کد خبر : 253|گروه : اجتماعی

به مناسبت هفته بسیج/

همایش پیاده روی خانوادگی در سروآباد از نگاه دوربین

همایش پیاده روی خانوادگی در سروآباد از نگاه دوربین

صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش و اقتدار بسیج در سروآباد برگزار شد.

به گزارش اورامانات، صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج با حضور جمع کثیری از علاقه مندان به ورزش و اقتدار بسیج در سروآباد برگزار شد.


علی  مفاخری فرمانده سروآباد دراین همایش با بیان اینکه اکنون ماموریت بسیج، فعالیت در تمامی عرصه ها می باشد، خاطر نشان کرد: بسیج نهادی برای حفظ حیات جامعه و آرمان های انقلاب و اسلام است.


مفاخری افزود: تعهد بسیج خدمت برای جامعه اسلامی است و بسیجی ها از آرمان های انقلاب اسلامی و اصول انقلاب تا آخرین قطره خون خود دفاع خواهند کرد.


وی اظهارکرد: بسیج درذهن ملت ایران به عنوان یادآور دوران طلایی خدمت صادقانه، ایثار و فداکاری بوده و مردم هیچ وقت خدمات ارزشمند این نهاد مقدس را از یاد نخواهند برد.


این همایش پیاده روی از میدان شهید عبدالعظیم سروآباد آغاز و تا نزدیک گلزار شهدا و در محوطه سالن های ورزشی این شهر ادامه یافت.


درپایان این مراسم به قید قرعه به 36 نفر جوایزی از جمله کارت هدیه و لباس ورزشی اهدا شد.

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویرهمایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سروآباد برگزار شد+تصاویر

برچسب ها :

همایش پیاده رویسروآباداورامانات

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار