چهارشنبه 13 اسفند 1399 / 23:30|کد خبر : 2166|گروه : اجتماعی

خدمات دولت و نظام در این منطقه با دوران رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.

خدمات دولت و نظام در این منطقه با دوران رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.

یوسف باشی ،خدمات دولت و نظام در این منطقه با دوران رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.مردم از امکانات و خدمات بهره مند هستند در حالی که قبل از انقلاب مردم در سختی و فشار بودند و کسی هم جرات اعتراض نداشت.

یوسف باشی فرماندار شهرستان سروآباد در گفت گو با خبرنگار ما  اظهار داشت: خدمات دولت و نظام در این منطقه با دوران رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست و امروز می بینیم که در دورترین روستاهای شهرستان سروآباد مردم از امکانات و خدمات بهره مند هستند در حالی که قبل از انقلاب مردم در سختی و فشار بودند و کسی هم جرات اعتراض نداشت.
یوسف باشی افزود: شهرستان سروآباد کوچکترین شهرستان استان کردستان است که در تمامی بخش ها و زمینه ها قابلیت پیشرفت و توسعه را دارد و خوشبختانه تا به امروز دولت و نظام خدمات خوبی را به این مردم ارائه کرده و همچنان محرومیت زدایی در این شهرستان در اولویت کاری مسئولین  نظام است.
وی ادامه  داد:‌ افزایش ضریب گاز رسانی به ۹۸ درصد، توسعه راههای ارتباطی و افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه و اینترنت در شهرستان و توسعه کشاورزی و باغداری و همچنین افزایش خدمات بهداشتی درمانی در سطح شهرستان تنها گوشه کوچکی از خدمات نظام در این شهرستان مرزی می باشد؛
فرماندار سروآباد با بیان اینکه کولبری در شان مردم  غیور شهرستان سروآباد نیست گفت: در راستای کمک به معیشت مرزنشینان و درآمدزایی برای مردم منطقه بازارچه مرزی مله خورد در شهرستان بازگشایی شده و تاجرین  و بازرگانان می توانند در این بازارچه سرمایه گزاری  و زمینه ای برای رونق و شکوفایی شهرستان ایجاد شود که این مهم یکی از اقدامات دولت تدبیر و امید در راستای کمک به معیشت مرزنشینان است.
وی به خدمات دولت تدبیر و امید در شهرستان سروآباد اشاره کرد و افزود: گاز رسانی به ۴۵ روستای شهرستان،‌ آبرسانی به ۱۱ روستا، توسعه اینترنت، احداث  ۸۵ کیلومتر راه ارتباطی با اعتبار ۹۶۰ میلیارد ریال  و بیش از ۱۱۰ هزار متر اجرای طرح هادی  (سنگ فرش) در روستاها از دیگر خدمات ارزشمند دولت در شهرستان سروآباد است.
فرماندار سروآبادخاطرنشان کرد : با اشاره به انتخابات 1400  انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بسیار حائز اهمیت است می طلبد همگان با احساس مسئولیت در این امر خطیر زمینه مشارکت حداکثری را فراهم نمایند.
برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
  مهترین راه جلو گیری از ورد به موج چهارم کرونا چیست ؟
   

  افزایش اطلاع رسانی ها

  0%

  تشدید محدودیت ها

  50%

  افزایش دورکاری ادارات

  0%

  رعایت جدی پروتکل های بهداشتی

  50%

آخرین اخبار