سه شنبه 19 آبان 1394 / 08:53|کد خبر : 204|گروه : اجتماعی

در حاشیه بازدید های فرماندار سروآباد:

از هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویر

از هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویر

از زمان انتصاب علی مفاخری به عنوان فرماندار شهرستان سروآباد چند ماهی می گذرد اما در این مدت بازدید های سرزده، هماهنگ شده و نشده از ادارات ،پروژه های عمرانی ، طرحها و مراکز بهداشتی و درمانی کماکان ادامه دارد.

به گزارش هورامانات، از زمان انتصاب  علی  مفاخری به عنوان فرماندار شهرستان سروآباد چند ماهی میگذرد  اما در این مدت برای بهتر شدن امور و رضایت مردم بازدید های سرزده، هماهنگ شده و نشده از ادارات ، پروژه های عمرانی ، طرحها و مراکز بهداشتی و درمانی کماکان ادامه دارد.

 

اگر چه  این روش  در مدیریت  منتقدان خاص خود را دارد و حتی مدتی نیز در وب سایت  و وبلاگهای های محلی و فضای مجازی بازتاب و انعکاسی گوناگون داشت و عده ای با این شیوه مدیریت موافق و عده ای نیز مخالفت نموده اند اما آنچه مسلم و غیر قابل انکار است این است که برقراری ثبات ، نظم و انظباط در ادارات ، حضور به موقع مدیران و مسئولین  در محل کار ،بررسی مسایل و مشکلات و کم و کاستی های حوزه کاری در هر اداره ،  هماهنگی لازم در زمان مرخصی و ماموریت  های خارج از شهرستان آنان و ارتقاء سطح تکریم ارباب رجوع در ادارات گواهی تایید  این کار فرماندار و هیئت بازرسی فرمانداری است.

 

مفاخری فرماندار سروآباد در خصوص  بازدیدهای سرزده ادارات ،بازرسی میدانی از طرحها و پروژه های عمرانی  گفت: در راستای اجرای طرح های عمرانی و خدماتی باید برای مردم شفاف سازی و اقدامات انجام شده در این خصوص را باید اطلاع مردم رساند.

 

فرماندار اضافه کرد:  اقتدار کشور به برکت این مردم است و ما به عنوان خدمتگزار مردم باید به جایگاه و حقوق آنها احترام بگذاریم و با بصیرت و در حد توان حق مردم را ادا کنیم.و در راستای بهتر شدن امور و رضایت مردم تک به تک ادارات و بخش های مختلف دولتی این شهرستان مورد بازرسی ویژه قرار خواهند گرفت.

وی اظهار داشت: در بازرسی های اخیر با توجه به برخی مشکلات درمانی و سلامت مردم از بیمارستان گرفته تا سایر مسائل بهداشتی درمانی شهرستان که توسط بازرسی فرمانداری مورد توجه قرار گرفت تذکراتی به مسئولین بهداشت شهرستان داده شد و به جد از آنان خواسته شد که موارد مورد اشاره بازرسان این فرمانداری را هر چه سریعتر پیگیری و در راستای مرتفع نمودن آنها تلاش نمایند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان: به بازرسی فرمانداری تاکید شده  و مدتی پس از تذکرات اولیه به ادارات، بازدید پیگیری جهت مشخص شدن روند رفع موارد خواسته شده توسط بازرسان انجام گیرد و از هیچ گونه کوتاهی گذشت نخواهد شد.

 

وی همچنین خاطر نشان کرد: این بازرسی ها در واقع معیار ارزیابی ادارات و بخش های دولتی شهرستان خواهد بود و ضمن برخورد قانونی با سهل انگاری ها ، ادارت پر کار و تلاشگر به عنوان ادارات نمونه شهرستان در مناسبت های ویژه معرفی و مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

 

مفاخری  تصرح کرد: ما بیشتر تمایل به تشویق و ایجاد انگیزه داریم تا برخورد قانونی ، اما اگر لازم بدانیم علی رغم میل باطنی از گزینه های دیگر نیز استفاده خواهیم کرد.

از هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویراز هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویراز هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویراز هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویراز هیچگونه کوتاهی گذشت نخواهد شد/تصاویر

انتهای خبر/

برچسب ها :

اوراماناتسروآبادبازدید های فرماندار

نظرات کاربران :

سروآبادی [جمعه 22 آبان 1394 | 16:05] پاسخ

آفرین به اقای فرماندار

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
  مهترین راه جلو گیری از ورد به موج چهارم کرونا چیست ؟
   

  افزایش اطلاع رسانی ها

  0%

  تشدید محدودیت ها

  50%

  افزایش دورکاری ادارات

  0%

  رعایت جدی پروتکل های بهداشتی

  50%

آخرین اخبار