شنبه 22 آذر 1399 / 22:14|کد خبر : 2026|گروه : سیاسی

یاداشت

یاداشت

بیانیه سردار جمیل بابایی از رزمندگان و فرماندهان کرد هشت سال دفاع مقدس در محکومیت سخنان و توهین مهمان برنامه در انتهای الوند نسبت به هموطنان کرد:

یاداشت،

 

سلام و درود برهموطنان عزیز ایرانی و همه کسانیکه دل در گرو این آب و خاک دارند. ادعاهای مطرح شده مهمان برنامه در انتهای الوند که از شبکه دو سیمای ملی پخش شد چیزی جز دروغ و ادعاهایی هالیوودی نبود. عزیزان هموطن، بعنوان یک کرد اهل سنت که سابقه حضور ۲۸۸۳ روز در جبهه های حق علیه باطل را دارم عرض می کنم که سخن سخیف کاپیتان مهمان برنامه نه صحت دارد و نه اصولا بر هیچ منطقی استوار است.

◽️مردم اصیل کرد همیشه و همواره بعنوان ایرانیان غیور در مقابل دشمنان این سرزمین از جان و مال و وجود خود گذشته اند تا گزندی به ایران نرسد. تقدیم هزاران شهید و ایثارگر به پای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران عزیز حاوی این پیام است که خیانت و وطن فروشی در قاموس ما نبوده و نخواهد بود. گواه ادعای بنده رزمندگان و قهرمانان غیر کردی است که همرزم سالهای دفاع مقدس ما در مرزهای غربی و شمالغرب بوده اند.

◽️شهیدان بزرگی چون چمران، همت، بروجردی، کاظمی ها و... همچنین خلبانان واقعی و جان بر کفی چون شهیدان کشوری و شیرودی که در عملیاتهای پیروزمندانه ای همرزم ما بوده اند می باشند. شاهد وفاداری و ایثار کردها نفوذ ناپذیری مرزهای ما است. حال شخصی حقیر بدون رعایت ادب و اخلاق ادعاهای متوهمانه ای را از ذهن معیوب خود تراوش کرده که قلب و روح مردم شریف کرد را جریحه دار نمود.

◽️جای تاسف دارد که صدا و سیمای ملی بجای کاشتن بذر وحدت و نواختن نوای همدلی بر طبل تفرقه و اتهام می کوبد. بنده ضمن محکومیت این اقدام سخیف، اعلام می کنم که ادعای این شخص واهی و ناشی از ذهن بیمار ایشان است چراکه مردم کرد از این ادعای توهین آمیز  مبرا است. بنده در طول تاریخ جنگ و سالهای دفاع مقدس چنین چیزی را از طرف هیچ کسی و قومی شاهد نبوده و همه مردم ایران بر شرافت و پاکی ما مردم کرد واقفند.

◽️اصولا در آن سالها ۵۰۰ میلیون تومان پول در تمام کردستان وجود نداشت که گوشت را کیلویی ۵۰۰ میلیون تومان بخرند. جای تردید دارد که این شخص اصلا خلبان بوده و یا اینکه هیچوقت در جبهه های غرب و شمالغرب حتی یک لحظه هم حضور داشته است. تاسف بزرگ تر ما از این است که چرا صدا و سیمای ما بجای ساخت برنامه های وحدت افزا بودجه مملکت را هزینه ساخت چنین برنامه هایی با حضور افرادی می کند که برای امنیت و سربلندی ایران ارزشی قائل نیستند و یا برای دیده شدن خود به هر دروغ و تهمتی دخیل می بندند.

◽️امیدوارم همه بزرگان، رزمندگان، علمای شریف، نمایندگان مجلس، سازمانهای متولی صدای محکومیت این اقدام باشند و از قلوب جریحه دار شده هموطنان کرد دلجویی نمایند و مهمان مذکور در همان برنامه از کردهای غیور و مرزدار ما عذرخواهی نموده و شفاف سازی کنند.
برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار