چهارشنبه 1 شهریور 1396 / 12:43|کد خبر : 1823|گروه : اجتماعی

مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد

مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد

مراسم تحلیف و انتخاب هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر سروآباد و هورامان دقایقی قبل در فرمانداری سروآباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هورامانات، مراسم تحلیف منتخبان مردم سروآباد در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر صبح امروز در سالن جلسات فرمانداری سروآباد برگزار شد.

 

در این مراسم فرماندار سروآباد ضمن تبریک به اعضای شورای پنجم با اشاره به اینکه شوراها به تنهایی و با تک راه به جایی نخواهند بر بر لزوم تعامل وهمکاری شوراها با دستگاه های اجرایی و مدیریت شهرستان تاکید کرد.

 

علی مفاخری با اشاره به اینکه نتیجه و ثمره فعالیت شوراها پس از چهار سال برای مردم ملموس و روشن است افزود: شوراها در طول فعالیت کامل و مفید چهار ساله  خود تلاش کنند تا مردم را در جریان اقدامات و عملکرد خود قرار دهند و سعی کنند تا نتیجه عملکرد قابل قبولی برای مردم داشته باشند.

 

وی همچنین شورا را فرصتی برای خدمت صادقانه دانست و گفت: در صورتی که شوراهای بتوانند در میان مردم اعتماد سازی کنند مردم نیز با آنها مشارکت و تعامل خواهند داشت و اینگونه تعامل و مشارکتها موجب تسهیل در روند امورات شهر خواهد شد.

 

در ادامه این مراسم منتخبان مردم پس از انتخاب هیئت رئیسه سنی و قرائت سوگند نامه شورای شهر اعضای هیئت رئیسه اصلی شواری پنجم سروآباد برگزار گردید.

 

ابراهیم یزدانی به عنوان رئیس هیئت رئیسه سنی شورا متن سوگند نامه را برای منتخبان شورای شهر قرائت کرد.

 

متن سوگندنامه اعضای شورای شهر به شرح زیر است "من در برابر کلام الله مجید به خداوند متعال سوگند یاد می‌کنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد می‌‌کنم که در حفظ امانت و انجام هر چه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و اصل ولایت مطلقه فقیه و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات کنم و در همه زمینه‌ها عدالت و انصاف را در نظر داشته باشم و مادامی‌ که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام کنم.

 

طی این انتخابات که با حاشیه هایی نیز همراه بود کیقباد محمدی(محمد حسین) با 3 رای برای یکسال به عنوان رئیس شورا، محمد طالب نیک رفتار با 2 رای نایب رئیس، سوران محمودی با 2 رای منشی و امیر وزیری با 3 رای به عنوان نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند.

 

حاشیه این مراسم انصراف محمد طالب نیک رفتار از ریاست هیئت رئیسه شورای پنجم بود که طبق گفته اعضای شورای شهر دلیل این انصراف به دنبال شایعاتی بود که در فضای مجازی دست به دست می چرخید و حرف از لابی گری هایی می زد که نیک رفتار آنها را تکذیب می نمود.

 

مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد  مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد

مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد

پس از مراسم تحلیف شورای پنجم شهر سروآباد اعضای منتخب شورای پنجم شهر اورامان نیز برگزار شد.

 

در این مراسم نیز منتخبان مردم هورامان پس از انتخاب هیئت رئیسه سنی و قرائت سوگند نامه شورای شهر اعضای هیئت رئیسه اصلی شواری پنجم اورامان را به خوبی و با رضایت کامل برگزار کردند.

 

در نتیجه این انتخابات حسین شریفیان با 5 رای کامل به عنوان رئیس شورای شهر اورامان انتخاب شد و سبحان خسروی با 5 رای به عنوان نایب رئیس، فرزاد کوهی 5 رای منشی و ماکوان مرادی با 5 رای نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند.

 

مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد  مراسم تحلیف و انتخابات هیئت رئیسه شورای پنجم شهر سروآباد و اورامان برگزار شد

 

انتهای خبر/

برچسب ها :

تحلیف شورای شهر سروآبادشورای شهر هورامانهوراماناتاورامان

نظرات کاربران :

هورامان [چهارشنبه 1 شهریور 1396 | 13:30] پاسخ

این شوراها بخصوص اون م م رفتن تو فاز یک بچه پولدار که پدر مایه دار داره که دوباره اون رو ابقا کنند برای این شوراها البته بیشتر 2 نفر از اونها که میخواهند هورامان را نابود کنند و برای منفعت طلبی خویش کسی ...........................................د این خیانت به ملت هورامان است و بس دیگر باندبازی را کنار بگذارید به فکر منافع مردم باشید

کمال [پنجشنبه 2 شهریور 1396 | 23:18] پاسخ

حقیقت شورا دروصف آن نیست که سروآباد بیگانه بکنند! وبچه بازی راه بیندازند !آنقدربه فکرتوسعه شهری باشند که لااقل ازتخلیه ی مردم شهر ی کوچ به مریوان جلوگیری بنمایند که هرکس رو دیدیدک خرده سرمایه گیر آورده فوری ورانه مریوان می شوددیگه چی !؟....

در جواب هورامان [جمعه 3 شهریور 1396 | 01:26] پاسخ

منفعت رو انهایی می برند که پول و کارشون رو به مردم رنج دیده هورامان ترجیح می دهند.نه به شهردار فعلی که کارنامه وزحماتش برای این مردم مشخص است.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار