پنجشنبه 1 تیر 1396 / 11:38|کد خبر : 1742|گروه : حوادث

سرقت از یک خانواده سروآبادی با شیرینی مسموم

سرقت از یک خانواده سروآبادی با شیرینی مسموم

فردی با مسموم کردن 5 نفر از اعضای یک خانواده در شهر سروآباد اموال این خانواده را به سرقت برد.

به گزارش خبرنگار هورامانات، این روزها با شنیدن برخی روش های جدید سرقت کارمان از تعجب گذشته به گونه ای که به فکر فرو رفته و پیش خود می اندیشیم که اگر خالقان این روش ها در مسیر درست حرکت می کردند، چه نابغه هایی می شدند.


روش های سنتی سرقت در گذشته، اکنون جای خود را به روش هایی داده که با شنیدن آن بسیار متعجب می شوید.


در این روش ها، طعمه ها هرگز تصور نخواهند کرد که طرف مقابل آن ها یک سارق است و هرگز تصور ندارند که مورد سرقت قرار می گیرند، چرا که روش های پیش گرفته شده در عین سادگی، بسیار فریبنده است.


شاید هر یک از ما هرگز تصور نکنیم که روزی فریب خورده و اموالمان به سرقت برود همان گونه که بسیاری از مالباختگان نیز چنین تصوری نمی کردند اما چنین تصوری غلط است و ممکن است هر یک از ما روزی در نقشه سارقان، به دام بیافتیم، هر چند براساس توصیه های پلیس آگاهی، حفظ خونسردی، دقت در حفظ اموال شخصی و اعتماد نکردن به افراد ناشناس، می تواند سارقان را در اجرای نقشه هایشان، ناکام کند.

 

شب گذشته فردی با مراجعه به یک منزل مسکونی در سروآباد محله شیخان (ح امانی) اظهار نموده که از آشنایان این خانواده و نیز قبلا در این منزل سکونت داشته است که با سادگی و دل پاکی پدر خانوداه میزبان قرار گرفته و از وی پذیرایی می شود.

 

این شخص که به همراه خود یک بسته شیرینی (که بهدا مشخص شده مسوم به مواد بیهوشی بوده) نیز همراه خود داشته و پس خوردن شیرینی تمام اعضای خانواده میزبان مسموم و بیهوش می شوند.

 

صبح امروز تمامی پنج عضو خانواده هنگامی که همراه با سرگیجه از خواب بیدار می شوند متوجه می شوند که فرد سارق مقداری طلا و مبلغی پول نقد از آنان به سرقت برده است.

 

هم اکنون اعضای خانواده فوق الذکر در بیمارستان شهید چمران سروآباد بستری بوده و تا این لحظه به دلیل بیهوشی و نامساعد بودن حال افراد اقدامات قضایی بر روی پرونده برای دستگیری سارق صورت نگرفته است.

انتهای خبر/





برچسب ها :

سرقتشیرینی مسمومسروآبادهورامانات

نظرات کاربران :

سروآباد [جمعه 2 تیر 1396 | 22:09] پاسخ

اون شخص اینکار بوده است!!!!! یااشکال ندارد کیو نبردش حیف

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار