پنجشنبه 24 فروردین 1396 / 19:10|کد خبر : 1643|گروه : اجتماعی

در بیانیه ای که به اورامانات رسید:

عکس العمل مسئولان سروآبادی نسبت به انتشار یک خبر

عکس العمل مسئولان سروآبادی نسبت به انتشار یک خبر

بخشدار مرکزی سروآباد در پی انتشار خبری در فضای مجازی مبنی بر تبلیغات زودهنگام دولت در فرمانداری سروآباد با خرید لباس کردی برای شورای روستاهای این شهرستان جوابیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار اورامانات، عطا حسینی در پاسخ به درج خبری در فضای مجازی از طریق سایت های در سنندج و مریوان مبنی بر خرید پارچه لباس کردی توسط فرمانداری سروآباد برای اعضای شوراهای اسلامی روستاها به صورت غیر قانونی و بدون اطلاع مسئولین استانی گفت: خرید پارچه لباس کردی برای اعضای شوراهای اسلامی روستاهای توسط بخشداری مرکزی صورت گرفته و ربطی به فرمانداری سروآباد ندارد.

 

وی افزود: بر خلاف آنچه که در فضای مجازی نقل شده است، خرید پارچه لباس کردی تنها در بخش مرکزی شهرستان سروآباد بوده است و در بخش اورامان چنین اقدامی صورت نگرفته است.

 

بخشدار مرکزی سروآباد خاطرنشان کرد: نظر به بخشنامه بودجه سال 95 دهیاری های کشور بخش ششم ضوابط مالی بند هشتم، پیش بینی اعتبارات برای کمک به شوراهای اسلامی روستاها باتوجه به درجه دهیاری ها از 5 درصد تا 10 درصد بودجه جاری دهیاری ها تعیین شده و بایستی در پایان سال به اعضای شوراهای اسلامی پرداخت شود.

 

وی تصریح کرد: در این راستا امور مالی دهیاری های بخش مرکزی شهرستان سروآباد با نظارت بخشداری از محل اعتبارات فصل چهارم بخشنامه بودجه بند هزینه های انتقالی ماده 16 ردیف 41601 موضوع تامین اعتبارات بودجه شورای اسلامی روستا، هر ساله به صورت هماهنگ در پایان سال مالی اقدام به تهیه هدایایی بابت جبران بخشی از زحمات و تلاش های اعضای شورای اسلامی روستاها کرده است که مستندات آن نیز موجود می باشد.

 

حسینی افزود: براساس مصوبه همایش دهیاران بخش مرکزی در اسفند ماه 95 خرید پارچه لباس کردی برای تمامی اعضای شوراهای اسلامی روستاها به پاس زحمات و تلاش های چهار ساله آن مطرح و به تصویب رسید.

 

وی گفت: تقدیر و تشکر از زحمات شوراهای اسلامی از سال 85 به بعد انجام شده است، که در سنوات گذشته این امر به عناوین مختلف صورت گرفته که نمونه آن می توان به تقدیر از شوراهای برتر در همایش شوراهای بخش مرکزی به مناسبت روز شورا در سال 94 اشاره کرد.

 

انتهای خبر/

برچسب ها :

بیانیه فرمانداریبیانیه بخشداریخرید لباس کردی برای شوراهاتبلیغات زود هنگام دولت روحانی

نظرات کاربران :

ذوالفقاربابایی جانباز اعصاب وروان وشیمیایی وخادم الشهداه [شنبه 26 فروردین 1396 | 09:25] پاسخ

اگر حضرت عالی برای هدایا به عضای شوراه ها این اقدام رو انجام داده اید پس چرا در عرض این چند ساله انجام نداده اید چرا همینکه نزدیک انتخابات باید این کاررو انجام بدهید پس یک سوزه ای هست که دارید انجام میدهید بجای این کارهاتون از ایثارگران خانواده های شهداه جانبازان رزمندگان پیشمرگان مسلمان وکارکنان نمونه دانش اموزان نمونه کارگران زحمت کش شهرداری ونیروهای نظامی که امنیت واسایش ونظافت این منطقه رو برای امسالهای شما به ارمغان اورده اند اقدام کنید

سروآباد [شنبه 26 فروردین 1396 | 09:44] پاسخ

نمی دانیم این آقایان در مورد مردم چگونه فکر می کنند؟
حتی جوابیه تهیه شده هم غیرقانونی است.

هدیه سازوکار مشخصی دارد، اتفاقاً در همان قانون، هدیه به عنوان تقدیر از شوراهای برتر و نمونه تعلق می گیرد، نه به همه ی شوراها.
در سالهای گذشته چرا چنین کاری انجام نشده؟مثلاً به صورت واضح و روشن بفرمایند که در سالهای 94 و 93 و 92 و یا در سالهای قبل آیا چنین هدایایی داده شده؟اگر پاسخ مثبت است با آمار دقیق اعلام کنند...
سؤال دیگر اینکه مگر بودجه ی جاری دهیاری های بش مرکزی چقدر است که با 10 درصد آن می توان بیش از سی چهل میلیون تومان هدیه خرید؟
سؤال دیگر اینکه چرا در این مقطع از زمان باید این هدیه به شوراها داده می شد؟آیا شائبه ی تبلیغاتی بودن ندارد؟
حتی چنین شایع است که به شوراها گفته اند که این هدیه دولت تدبیر و امید است، یا آقای بخشدار گفته اند که از جیب خودم خریده ام...

سیروان سولاوا [شنبه 26 فروردین 1396 | 12:17] پاسخ

جناب معلم شما شاید بتوانید یک معلم دلسوز باشید اما نمی توانید یک سیاسی کار باشید للفاً سری به حساب جاری دهیاریهای روستاها بزنید که ببینید 5 درصد درآمد کدام دهیاریتان به 100 هزارتومان هم میرسد
اها !!!!!شاید از درآمد بیل مکانیکی دهیاری برادرتان خریدید که اجاره نامه و دریافتی واقعی از اجاره را بررسی کردید دیدید چقدر با هم فرق می کنه از اون محل لباس خریدید . هیچ بعید نیست

88888 [یکشنبه 27 فروردین 1396 | 08:16] پاسخ

بخشدار بفرما جواب بده چرا ساکت شده اید؟؟؟؟!!!!!!!!!

زانا [سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 | 14:04] پاسخ

اقای بخشدار به جای این خرجهای الکی از خزانه ی مردم به فکر خدمتهای دیگری باشید اگه مردی

محفوظ [چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396 | 08:42] پاسخ

برادرحسینی سلام
آیا فکرکرده ایدبا چنین اقدامی حق چندین یتیم وبیچاره روستایی را که هزینه خرید صبحانه ای مختصر ندارند ضایع وپایمال نموده ای.
قدری فکر کن که شخصی که شما برای آن تبلیغ می کنید با کلیدی که دردست داشت فقط توانست در انبار مشکلات را برای جامعه باز کند وکوله باری از مشکلات برای جامعه به ارمغان بیاورد.
میخواهید بازهم فریب وعده های100روزه را بخورید حالا خودتون که هیچ دهیار وشورا ها را هم رها کن تا گناه وجرمت نزد خدا 100چندان نشود.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار
    این اشعار کدام یک از شاعران برجسته ایران می باشد ؟ بشنو از نی چون حكایت میكند واز جدائی ها شكایت میكن کز نیستان تا مرا ببریده اند از نفیرم مرد و زن نالیده اند
     

    فعلا هیچ نظری ثبت نشده است.

آخرین اخبار