شنبه 23 بهمن 1395 / 22:58|کد خبر : 1521|گروه : اجتماعی

در تودیع و معارفه بخشدار اورامان:

فرماندار سروآباد: بخشدار سابق با اصرار و پافشاری خودش استعفا داد/ نماینده مجلس: بنا بود از توانمندی های بخشدار جدید در پست های مدیریتی در استان استفاده شود

فرماندار سروآباد: بخشدار سابق با اصرار و پافشاری خودش استعفا داد/ نماینده مجلس:  بنا بود از توانمندی های بخشدار جدید در پست های مدیریتی در استان استفاده شود

فرماندار سروآباد با اشاره به اینکه بخشدار سابق مدیری توانمند و لایق بوده است اظهار کرد: بنده تا کنون در این پست برای تغییر مدیران و بخشداران هیچگاه تحت فشار نبوده و نخواهم بود.

به گزارش اورامانات، در مراسم تودیع و معارفه بخشدار اورامان که با حضور فرماندار سروآباد، نماینده مجلس، مدیر کل نوسازی مدارس و برخی از مدیران شهرستانی در شهر اورامان برگزار شد، فرماندار سروآباد در ابتدای سخنانش گریزی به طرح ها و پروژه های افتتاح شده در ایام دهه فجر که 45 طرح با اعتباری 14 میلیارد تومانی بوده،  زد و همچنین از استارت طرح شهید شوشتری سپاه پاسداران که طی چند روز آینده با اعتباری بیش از 100 میلیارد تومان در شهرستان سروآباد و بخش اورامان خبر داد.

علی مفاخری بخش دوم سخنانش را به موضوع مسئولیت در نظام اسلامی اختصاص داد و با اشاره به اینکه بخشدار سابق مدیری توانمند و لایق بوده است اظهار کرد: بنده تا کنون در این پست برای تغییر مدیران و بخشداران هیچگاه تحت فشار نبوده و نخواهم بود.

وی گفت: با توجه به لیاقت و شایستگی بخشدار سابق که حتی به عنوان بخشداری برتر استان نیز شناخته شد بنده بارها با استعفای وی مخالفت نموده ام ولی با اصرار و پافشاری خودش و بیان دلایل شخصی و مشکلاتی که داشتند با استعفای وی موافقت کردم.

مفاخری با اشاره به اینکه برای انتخاب مدیران شهرستانی بومی گرایی را ملاک قرار نداده و ملاکش شایستگی مدیران است اذعان کرد: بخشدار جدید که بومی شهرستان هم هستند را از میان چندین گزینه که داشتیم و با توجه به اینکه تعدای از این گزینه ها هم پست قبول نکردند به استان پیشنهاد دادیم که در نهایت با حکم انتصاب وی از طرف استانداری موافقت شد.

فرماندار سروآباد همچنین به برخی از انتظاراتی که از بخشدار جدید داشت اشاره کرد و گفت: بخشدار به عنوان نماینده دولت در بخش کار می کند نه بعنوان نماینده دسته، گروه یا تشکُل خاصی پس باید تلاش کند تا جایگاه دولت را در بخش ارتقا دهد.

هماهنگی و تعامل با سیاست های دولت، مدیریت شهرستان،ماموستایان، بازاریان، شوراها و نیزخدمت صادقانه به مردم از جمله دیگر انتظارات فرماندار سروآباد از بخشدار جدید بود.

وی از صباح محمدی خواست تا بدون حاشیه کار کند و به کسی یا کسانی نیز اجازه حاشیه سازی ندهد چرا که باعث از دست دادن وقت در انجام امورات محوله خواهد شد.

علی مفاخری در پایان به سکونت بخشدار جدید در شهر اورامان نیز اشاره کرد و گفت: در صورت اسکان در این بخش از نزدیک می تواند در جریان مشکلات و خواسته های مردم قرار گیرد و در کنار مردم و باکمک و تعامل با آنها در رفع این مشکلات بر خواهد آمد.

http://hawramanat.com

نماینده مجلس:  بنا بود از تواندمندی های بخشدار جدید در پست های مدیریتی در استان استفاده شود

منصور مرادی در آئین تودیع و معارفه بخشدار اورامان ضمن تقدیر از بخشدار سابق اظهار کرد: بنا بود از توانمندی های آقای صباح محمدی در سطح استانی و مدیر کلی استفاده کینم اما با توجه به شرایط اورامان و با رایزنی هایی که با وی انجام دادیم پس از یک هفته این پست را قبول کرد..

نماینده مردم شهرستان های سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی نیز درباره انتظارات خودش از بخشدار جدید گفت: بنده از بخشدار جدید انتظار دارم که به اجرای صحیح قانون در حوزه کارییش دقت کند و و کمک کند که قانون درست اجرا شود.

مرادی در ادامه به راه ارتباطی خطرناک و صعب العبور منطقه اورامان که البته خواسته به حق و اولویت اصلی مردم این منطقه است اشاره کرد و گفت: از وزارت راه و شهرسازی پیگیر ساخت تونل برای این 10 روستا هستیم و در صورتی که موفق به احداث تونل در این منطقه بنا بر هر دلایلی نشویم، نسبت به تعریض و بهسازی مسیر ارتباطی منطقه اقدام خواهیم کرد.

 

نماینده مردم مریوان و سروآباد از دیگر مشکلات مهم منطقه اورامان را در حوزه ارتباطات و عدم پوشش دهی تلفن همراه عنوان کرد و افزود: مشکلات حوزه ارتباطات و فناوری در جلسه ای با حضور هفت تن از مدیران کل استان کردستان در شهرستان سروآباد برگزار که طی آن تصویب شد تا پایان سال مشکلات اینترنت در تمام روستاهای شهرستان سروآباد برطرف شود.

گفتنی است در طول حضور مدیران شهرستانی و استانی از شهر اورامان با توجه به شرایط بد جوی در روز پنج شنبه هفته گذشته و در ایام دهه مبارک فجر در این روز تعدادی از طرح های باقی مانده از آن ایام افتتاح و به بهره برداری رسید .

 افتتاح مدرسه سه کلاسه روستای ویسیان به همت یک خیر تهرانی (محمد رضا ریسمان سنج) با اعتباری افزون بر 6 میلیارد و 500 میلیون ریال که این مدرسه در زمینی به مساحت 500 مترمربع و با زیر بنای 260 مترمربع که در اسفند ماه سال گذشته عملیات احداث آن آغاز و در مهرماه سالجاری به پایان رسید از جمله این طرح ها بود.

یکی دیگر از این پروژه ها افتتاح فاز اول پروژه تعریض، بهسازی و آسفالت ورودی شهر اورامان به طول 2 کیلومتر با اعتباری افزون بر هفت میلیارد ریال که برای اجرای این پروژه 460 تن قیر یارانه ای دولت استفاده شده است و عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه به طول 750 متر با مساعد شدن شرایط جوی آغاز خواهد شد.

طرح پله گذاری کوچه شهید احمدی شهر اورامان یکی دیگر از پروژه های افتتاح شده در این روز بود که  برای اجرای این طرح که با مشارکت شهروندان انجام شد، اعتباری افزون بر 300 میلیون ریال هزینه شده است.

آغاز کلنگ زنی ساختمان آتش نشانی شهرداری اورامان نیز از جمله دیگر طرح های این روز بود که به گفته شهردار برای تکمیل آن به اعتباری افزون بر هشت میلیارد ریال نیاز دارد که تاکنون 2  میلیارد ریال اعتبار ساخت این ساختمان از محل بند و تبصره 6 تامین اعتبار شده و از محل اعتبارات ماده 180 مبلغ 2 میلیارد ریال به آن اختصاص داده خواهد شد البته شهردار قول افتتاح آن را تا دهه فجر سلا آینده به مردم داد.

http://hawramanat.com

http://hawramanat.com

انتهای خبر/

برچسب ها :

طرح شهید شوشتریسروآباداورامانتودیع و معارفه بخشدار اوراماننماینده مجلس

نظرات کاربران :

ای آفه رم [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 08:07] پاسخ

خانم . بیگزادی . حه ر . به . خوت . ئه که وئ . سلاوت . لئ . بئت

بی کار [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 08:39] پاسخ

آقای مرادی اگه منم بیام تو ستاد انتخاباتی تو برام یک پست استانی در نظر می گیری.قول میدم برات هزار رای جمع کنم فک و فامیل و آشنا زیاد دارم

مردانی [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 08:50] پاسخ

از اون ور فرماندار میگه که فتحی استعفا داده و اون صباح اومده و از طرف دیگه نماینده گفته که ما پیگیری و رایزنی کردیم
عاقبت معلوم نشد که این انتصاب نا حق و خنده دار چطوری بوده به هر حال زیاد دوام نخواهد داشت چون خیییییلی برات گرون تموم میشه صباح

آرژین [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 09:03] پاسخ

خاک بر سر اورامان شد با این دو انتخاب منصور مرادی یکی شهردار و دیگری بخشدار . فاتحه مع صلوات

خنده داره [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 10:29] پاسخ

مثل اینکه تو استان کردستان کمبود نیرو دارن که میخوان از ایشون بعنوان مدیرکل استفاده کنند. آقای مرادی حتما سایر نماینده های استان از تو زرنگ تر بودن و اونا اداره کلی و که تو میخواستی بگیری گرفتن یا انقدر نا آگاه هستن که نمی دونن صباح محمدی چه دسته گلیه که نتونستی این کارو انجام بدی یا احتمالا می خوای یه اداره کل جدید بنام .... تشکیل بدی ولی بهت مجوزش ندادن خلاصه یه گیری تو کار بوده... و متاسفانه این داستان ادامه دارد.

بی نام [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 11:11] پاسخ

حاکم نوشیروان وزیر بختیار اودانه یو ویرانه هزار

کیانی [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 11:19] پاسخ

اوووووورین
بنگرید دستاورد های جدید بومیها رو خخخخخخخخخخخخخخخ

به خودتون فشار نیارید. ......... یهو دیدید .......شدید با اون انتصاب فوق سوژه ای خنده دار

راستی بخشدار جدید کی بساط خونه تو با کامیون شهرداری سروآباد میبری اورامان خخخخخخخخ
چون بخشدار ترددی و غیر بومی در اورامان دوام نخواهد آورد و منتظر صداهای بلندی باش که مدتی دیگه داد میزنند اونجا سروآباد نیست هر چند تو سروآباد هم دیگه نمی تونی کاری بکنی چون دست باالای دست بسیار است اما اورامان رو دیگه نگو که به زمین می خوری فقط این بار جوجه رو اخر زمستان میشمارن

هورامان [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 11:48] پاسخ

هه ورامان . کی په یت گره وو

هورام [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 11:48] پاسخ

گل بود به سبزه نیز آراسته شد....

حسین [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 13:19] پاسخ

نمیدانم قحط رجال بود که رفتی صباح محمدی رو کردید بخشدار؟
واقعاً منصور خان کارهای میکنه فوق العاده عجیب!!!! از مدیر جدید آموزش و پرورش مریوان تا دیگران......!!!!!!!!!!!!!!

فتاح [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 13:45] پاسخ

آقای مرادی خودش که نیست آقبال محمدی راه کار بهش میده عجله نکنید فعلان زوده تا خودش یاد بگیره اشکال نداره این 4سال داره تمام میشه

هاوار [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 14:39] پاسخ

بیچاره اورامان،بادستان پربرکت آقای منصورمرادی بیچاره ترشد.جناب مرادی یه کم چشمانت رابازکن.ببین کی ها دوروبرت روگرفتن که نمی توانی واقعیت راببینی.لابد رئیس دفترت درسروآباد، که مشغول رانت بازیه درادارات،خصوصا اداره آموزش وپرورش ،مدیریت همراه بازایمان وپست های کارشناسی برای نیروی خدماتی برای فامیل های درجه یکش.کسی نیست ازسوابق درخشان بخشدارجدید تعریف کنه؟ من می گم:کاشت باغات نخل درفضای سبزسروآباددرزمان ریاست شورا.بادرایت وتوانایی که ازایشان سراغ داریم قطعاباکاشت باغات نخل درگردنه ژالانه بهمن رانیزمهار می نمایند تامنبعد شاهد حوادث ناگوارنباشیم!!!

بی نام [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 15:33] پاسخ

از چرچیل پرسیدند: آقای نخست وزیر، شما برای ایجاد یک دولت استعماری به آنسوی اقیانوس هند می روید و دولت استعماری هند را تشکیل می دهید، اما این کار زا نمی توانید در بیخ گوش خودتان در ایرلند که سالهاست با شما در جنگ و ستیز است انجام دهید چرچیل بعد از اندکی تامل پاسخ داد برای انجام این کار به دو ابزار مهم احتیاج است، که این دو ابزار مهم را در ایرلند در اختیار نداریم.
پرسیدند این دو ابزار مهم چیست؟
در پاسخ گفت: اکثریت نادان و اقلیت خاین

سروآباد [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 15:40] پاسخ

آقای مرادی اگه دنبال نیروی توانمندهستی برای پست مدیرکل ،بهت معرفی می کنم .رئیس آموزش وپرورش سروآباد.ایشان به حدی کاربلدند که خلاقیت ونوآوری ایشان درسطح کشورنیز بی نظیراست.ازجمله استفاده ازخانم های درحین زایمان وحتی پس اززایمان درپست مدیریت مدارس آن هم تنهامدرسه نمونه دولتی شهرستان..!البته باهم فکری ومشورت حکیمانه وبی طرفانه رئیس دفتر شما.!!!

هورامان [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 15:46] پاسخ

با یه کجار خاکیش به توره که به را

سلامی [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 20:51] پاسخ

پست گیری و مقام پرستی و باند بازی این روزا مد شده و خدمت به مردم هم افسانه ای بیش نیست به راستی افراد کارآمد و لایق تسلیت .... تسلیت به شما که این روزها پارتی و بانبازی و رشوه جای شما عزیزان را پرکرده است ولی این انتصاب ........... چهره واقعی برخی از افراد را نمایان تر کرد امیدوارم که ایشان در اورامان عاقبت به خیر بوده و دعای شر مردم این منطقه بعدها گریبانش را نگیرد

کمال احمدی [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 22:58] پاسخ

جناب مرادی آقای عزیزی روی مارا سیاه کرده چون هرروز فرزند دانش آموزم بافیشی ازکمک به مدرسه به دم خونه می فرستند درعوض مدیری بی دبیر معوقه مدیری درجیب اون می گذارد که هرروز از روز قبل مأیوس ترشده
ولی دانش آموز مدرسه

بی نشان [یکشنبه 24 بهمن 1395 | 23:32] پاسخ

تصمیمات نماینده مثل تصمیمات ترامپه!!!!!!

جوابیه جناب بیکار !!!!!!!!! [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 13:51] پاسخ

مگه قراره هر کی به هرکی رأی بده باید استخدام بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
با این حساب باید آقای مرادی چندین هزار شغل ایجاد کنه و اونایی که بهش رأی دادن رو استخدام کنه .
تو رو خدا یه کم منطقی باشید . واقعا هیچ جای دنیا مثل سروآباد و مریوان نیست .
آقای صباح محمدی از نیروهای بومی و دلسوز و پرتوان سروآباد هستند . این رو در آینده خواهید دید . باید گذر زمان همه چی رو ثابت کنه . جناب محمدی مبارکه .
مردم عزیز تو رو خدا کم نیروهای بومی و دلسوز رو تخریب کنید . بجای جبهه گیری و جو سازی ، بیائید ازشون حمایت و پشتیبانی بکنیم که با دلگرمی بیشتری بتونن انجام وظیفه کنن .

جوابیه بی نشان . [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 13:52] پاسخ

بی نشان واقعا اسم خوبی رو خودت گذاشتی . بی اسم و بی رسم و نشان بیشتر بهت میاد

جوابیه کمال احمدی [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 13:53] پاسخ

کاش اسم مدیر مدرسه رو هم مینوشتی .

جوابیه هاوار . [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 14:14] پاسخ

خیلی جالبه در سنوات گذشته نه دفتری بود و نه مسئول دفتری و نه اقدامی که انجام شده باشه ، ولی دریغ از یکنفر باشهامت که بخواد به این قضیه اعتراضی داشته باشه . ولی اگه بخواییم واقع بینانه به این قضیه نگاه کنیم میبینیم که در دوران تصدی آقای مرادی اقدامات مثبت زیادی صورت گرفته ولی مردمان قدرناشناس دارن ایشان رو تخریب میکنن . آقای مرادی بیدی نیست با این بادها بلرزد .
زنده باید منصور مرادی . موفق و موید باشی . هر روز قوی تر و باانگیزه تر از دیروز دارن انجام وظیف میکنن .

شهروند [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 14:23] پاسخ

بخشدار سابق با بيش از ١٣سال سابقه ي مديريت و تحصيلات دانشگاهي در دو رشته ي حقوق و امار در كارنامه اش بوده است،ك در دوران تصدي بخشداري اورامان خدمات شاياني ازجمله:تلاش در راستاي احداث پل دو منظوره ي روستاي سلين،گازرساني به شهر اورامان و ادامه ان ب روستاهاي بلبر،سلين،ژيوار و رفع مشكلات مردم روستاهاي همجوار سد داريان و احقاق حقوق انها و اخذ اعتباري براي بهسازي جاده ي كماله ،رودبر و جداسازي سيستم تلفن ثابت از سيستم BTSژالانه و ادامه پروژه ي آماده سازي و اسفالت جاده ي سلين ،ناو ب عمل آورده است.
ضمن تشكر از خدمات وي ،برايش ارزوي صحت و سلامتي دارم.

عقلانی.. [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 18:53] پاسخ

درمورد تغییر پست بخشداری.. باید توجیه منطقی و اداری راملاک قرادهیم.. سالار فتحی الحق بخشداری پیگیر و عشق خدمت به نظام و مردم بود هرچند بدلیل بدون سازمانی بودنش زیاد موفق نبود.. بخشدارجدید:رزومه ش شورای شهری سروابادی بود که با400رای کرسی اون رامیتوان بدست آورد.. ضمنا کاش مسوولین پرستیژ و منزلت اجتماعی.. تحصیلات آکادمیک معتبرو.. درنظربگیرند.. واقعا فرهنگیان باید آسبب شناسی شوند چرااینقدعشق پست و مقام ند

شهروند2 [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 18:57] پاسخ

آقای فتحی.. در صورتی که شورای شهر دوربعد پوست اندازی کند.. میتواند گزینه مناسب پست شهرداری سروآبادباشد.. انشاا.. درانتخابات شورای شهر یک گروه فعال باطیف هایی از جوانان و باتجربه ها شهردار جدید را اتخاب کنند

جواب شهروند [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 19:08] پاسخ

شهروند عزیز سابقه مدیریتی بخشدار سابق ( فتحی ) هیچ ارتباطی با بخشداری نداشت و انتخاب ایشان هم سفارشی و از نوع گماشتن بود درست مثل صباح محمدی، اگر اشتباه نکنم تحصیلات ایشان هم مثل اکثر مدیران از نوع ضمن خدمتی و فاقد ارزش و بار علمی می باشد.
خدماتی را که به ایشان نسبت دادی هیچ ارتباطی با بخشداری ( فتحی ) نداشتند و نهادهای زیربط براساس برنامه از پیش تعیین شده این کارها را انجام دادند.
در چند قدمی بخشداری چندین میلیارد از بودجه زبات بسته شهرداری توسط ... حیف و میل شد در مقام بخشدار و نماینده عالی دولت در هورامان هیچ اقدامی نکردند.

در جواب،جواب شهروند [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 19:50] پاسخ

دوست گرامي لطفا ب جاي عقده گشايي ب موارد زير توجه كنيد:
اولا اقاي فتحي مدارك تحصيليش را در دانشگاههاي معتبر دولتي اخذ نموده و ثانيا يكي از باسابقه ترين مديران بومي شهرستان در سه چهار دولت و از پرسنل تحت امر وزارت كشور بوده است رزومي وي:
١-بيش از ١٢سال رئيس ثبت احوال
٢-رئيس و عضو شوراي شهر سرواباد
٣-مشاور فرماندار بيش از ١٢سال
٤-مدير برتر شهرستان در طول دوران مديريت
٥-ارتقا سطح عملكردي بخشداري اورامان ب رتبه ي اول در ميان تمام بخشداريهاي استان در سال٩٤در سايه ي مديريت وي
دوست عزيز آيا اين همه تجربه پرده چشم شما را پوشانده ك اينطوري قضاوت ميكنيد؟؟؟؟؟؟؟؟

راه دور،درجواب ،جواب شهروند [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 20:27] پاسخ

اين شهروند بهتر است با معلومات و اطلاعات كافي و كارشناسانه انتقادات خود را مطرح كند،
اول بهتر است وظايف بخشدار را كاملا مطالعه و بر ان واقف باشد و اظهار نظر بدون درك مطلب كاري نا بخردانه است،در مورد مطالب درج شده در دو خط اخر
ذكر موادر زير جهت تنوير افكار عموم و اين شهروند ضروري ست:
وظيفه ي بخشدار اجراي امورات عمراني و خدماتي نيست ،بلكه وظيفه پيگيري مشكلات مردم و انجام تمام امور توسط دستگاههاي اجرايي زير نظر اوست،و براي پيشبرد امور پشتيباني كننده ي ادارات است.
موضوع دوم:
شهردار زير نظر شوراي شهر انجام وظيفه و هزينه هاي لازم را زير نظر شورا و دستگاههاي نظارتي انجام ميدهد و تنها در امورات اداري با بخشداري همكاري ميكند و زير نظر بخشداري نيست و نكته اخر نامبرده بر خلاف ادعاي اين شهروند از رئيس شهرستان ب بخشداري منتل شد و هيچ سفارشي هم در كار نبوده ،تازه با اصرار مديران عالي اين مسئوليت را پذيرفته اند.

شاهین [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 22:30] پاسخ

متاسفانه باید عرض کنم سیستم های ضعیف همیشه آستانه شکستشان پائین است آقای مرادی با بی تجربگی محض و متاسفانه روی گردانی از کسانی که قرار بود مشاورش باشند(آقایان سهرابی و محمدی) دارند سیستم فشل و بسیار ضعیف اجتماعی و اداری مریوان را به سمت فروپاشی کامل میبرند شاید سالهای سال طول بکشد تا آواری را که مرادی بر سر مریوان خراب کند برداشت برای اثبات گفته هایم باید موارد زیر را عرض کنم
1. در حالیکه ایشان با شعار شایسته سالاری پیش آمدند بنده فکر میکنم ایشان نه تنها شایسته خواه نیستند کمر همت به قلع و قمع شایستگان زده اند و جالب این است در روز روشن دخالت خود در انتصابات را انکار میکند
2. با گذشت قریب به یکسال از نمایندگی ایشان هنوز تنها کار خود را گرفتن قیر برای حوزه انتخابیه اعلام میکنند کسی نیست بهش بگه برادر من شما که مدیر عامل کارخانه آسفالت نیستی؟ لطفا بگوید این قیر را از کجا و با چه مکانیسمی جذب کردید؟ نمایندگان ملت ردیف های بودجه ملی می گیرند شما را با قیر که مطمنا قابل استفاده در مناطق دیگر نبوده و بخاطر کیفیت پائین به کردستان فقیر و مظلوم میفرستند می فریبند
3. آقای مرادی قربانی است قربانی سیستم ناکارآمد انتخابات. قربانی گوشه گیری و گوشه نشین کردن نخبگان.قربانی جامعه که امکان دارد یک شبه نماینده بشی یک شبه قهرمان یک شبه ثروتمند. کارراهه پیشرفت و موفقیت سلسله مراتبی سیستماتیک نشده است شما باید هر روزه منتطر باشی که تصمیم غیر منتطره ای بیفتد
4. نهایتا بیایم به اقای مرادی برای مریوان کمک کنیم اقای مرادی بزرگوار شما با شعارهای قشنگی آمدید آمدید که مثلا گذشته را جبران کنید و کارهای بدی(البته به تصور شما) که دیگران کردند نکنید ازتون خواهش دارم برکرد تهران و از سنگر مجلس از حقوق مردم کردستان دفاع کنید. تمام زوم خود را بر روی تهران و مجلس بزارید الان وقت مشکل یابی نیست شما که گزارشگر نیستید هر هفته به ما یادآور میشوید چقدر بدبختیم و تاسف میخورید.
دوستان خواهشا همه از آقای مرادی خواهش کنید که تلاش اصلی خود را به تهران معطوف کنند و بیشتر از این دخالت در کار دولت فضای استان و مریوان و سروآباد را متلطم نکند

حسین [پنجشنبه 28 بهمن 1395 | 12:16] پاسخ

این یارو نانه شان به دست رو نگاه کنید بدون هیچ مدرکی حتی دیپلم رفته تو شهرداری

پاسخ به د شهروند [دوشنبه 25 بهمن 1395 | 14:23] پاسخ [شنبه 30 بهمن 1395 | 11:09] پاسخ

دوست عزیز!
خدا را شاهد می گیریم که جناب آقای فتحی هیچ نقشی در این موارد نداشته اند!
لطفاً انصاف داشته باشید.
به قول مولا حسین(ع) اگر دین ندارید، حداقل آزاده باشید.
در صورتی که باور نمی فرمایید لطفاً از فرمانداری شهرستان استعلام بگیرید تا پاسخ کارشناسی ارائه شود.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار