دوشنبه 15 آذر 1395 / 14:52|کد خبر : 1358|گروه : اجتماعی

نماینده مردم سروآباد و مریوان:

امروز مهم ترین دغدغه بخش کشاورزی سروآباد نبود صنایع تبدیلی است

امروز مهم ترین دغدغه بخش کشاورزی سروآباد نبود صنایع تبدیلی است

منصور مرادی در جلسه با مسئولین و کارکنان بهزیستی شهرستان سروآباد با اشاره به اینکه بهزیستی یک نهاد حمایتی است، اظهار داشت: خدمات و فعالیت های این نهاد حمایتی در راستای کمک به قشر ضعیف جامعه به ویژه معلولان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار اورامانات، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان دیروز یکشنبه 14 آذر به صورت سرزده از ادارات سطح شهرستان سروآباد بازدید و در جلسات شورای اداری کمیته امداد و بهزیستی به عنوان دو نهاد حمایتی و جهاد کشاورزی این شهرستان شرکت کرد.

وی در جلسه با مسئولین و  کارکنان بهزیستی شهرستان سروآباد با اشاره به اینکه بهزیستی یک نهاد حمایتی است، اظهار داشت: خدمات و فعالیت های این نهاد حمایتی در راستای کمک به قشر ضعیف جامعه به ویژه معلولان بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

منصور مرادی از ایجاد ردیف های بودجه در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از نهادهای حمایتی خبر داد و افزود: باتوجه به اینکه سه نفر از نمایندگان استان کردستان عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شورای اسلامی هستند، نسبت به ایجاد ردیف های بودجه ای برای حمایت از نهادهای حمایتی اقدام خواهیم کرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به احکام صادر توسط دولت مبنی بر حذف 2 ماده که براساس آن حمایت از نهادهای حمایتی کاهش می یافت، افزود: در کمیسیون برنامه و بودجه با تصویب این دو ماده مخالفت کرده و بندهایی نیز در راستای حمایت بیشتر از نهادهای حمایتی کشور مطرح کرده ایم.

وی با اشاره به آمار بالای افراد تحت پوشش و مددجویان نهادهای حمایتی به ویژه بهزیستی و کمیته امداد در دو شهرستان سروآباد و مریوان افزود: دولت در تخصیص اعتبارات به نهادهای حمایتی بر اساس آمار افراد تحت پوشش آنها عمل می کند و باتوجه به اینکه آمار افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در دو شهرستان محروم مریوان  و سروآباد بالا است، بودجه و اعتبارات این نهادهای حمایتی افزایش خواهد یافت.

نماینده مردم سروآباد و مریوان در جلسه شورای اداری جهاد کشاورزی شهرستان سروآباد نیز با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالای شهرستان سروآباد در حوزه کشاورزی و باغی گفت: شهرستان سروآباد با تولید محصولات باغی ارگانیک و با کیفیت قطب تولید محصولات باغی در استان کردستان است.

وی مهمترین مشکل شهرستان سروآباد را عدم وجود صنایع تبدیلی و نبود سردخانه عنوان کرد و افزود: متاسفانه به دلیل عدم وجود صنایع تبدیلی و نبود سردخانه در شهرستان سروآباد محصولات باغی و زراعی تولید کنندگان با کمترین قیمت و به صورت خام فروشی به فروش می رسد.

مرادی مهمترین دغدغه خود را عدم وجود صنایع تبدیلی و نبود سردخانه در شهرستان سروآباد عنوان کرد و افزود: به عنوان نماینده مردم شهرستان سرواباد تمام تلاش و توان خود را برای ساخت یک سردخانه و صنایع تبدیلی در این شهرستان بکار خواهم بست.

اقدام به ایجاد ردیف های بودجه ای برای حمایت از نهادهای حمایتی در مجلس دهم

 

انتهای خبر/

برچسب ها :

بازدید نماینده از ادارتسروآبادنهاد های حمایتیایجاد ردیف بودجه برای نهادهای حمایتی

نظرات کاربران :

مرادی [دوشنبه 15 آذر 1395 | 17:01] پاسخ

به جای ژست گرفتن در عکس ای نماینده
بهتر بود که از رفتن فردی ناکارامد همون ن ر به پست ریاست جلوگیری میکردی
حالا اومدی که چی بگی مثلا برو بابا تو هم یکی مثل اون کریمیانی

یک دوست... [شنبه 20 آذر 1395 | 08:13] پاسخ

لطفاً به عکس دوم توجه فرمایید.
طرز نشستن و قرار گیری صندلی آقای نماینده و رییس بهزیستی را نگاه کنید.
اصلاً معلوم نیست چه کسی رییس جلسه است؟
وقتی کسی شأن و منزلت خود و دیگران را نداند (منظورم هر دو نفر است هم آقای نماینده و هم آقای رحمانی) این چنین می شود.

یک دوست... [شنبه 20 آذر 1395 | 08:14] پاسخ

آقای نماینده چشمتان روشن
آقای رحمانی مهمترین دستاورد دوران نمایندگی شماست.
ببینیم کارنامه ایشان چه می شود چرا که اینجا مستقیما پای شما گیر است.

علی [یکشنبه 21 آذر 1395 | 21:37] پاسخ

جناب نماینده مدیر بهزیستی رو معرفی کردی دوست نداره جا خالی کنه واست ببین کجای شما نشسته ولی کمیته امدادو ببین کجای شما نشسته نه سمای جایگاه خودتو بلدی نه مدیرانی که انتخاب میکنی

شهروند [جمعه 4 فروردین 1396 | 00:09] پاسخ

فقط یه سوال از جناب مرادی دارم
آیا جناب رحمانی می توانند یه نامه اداری بنویسند؟ این همون کسیه که پایان نامه شو داده بیرون واسش نوشتنو....
حیف از رای من که به شما دادم واقعا خاک بر سرمن که چنین ظلمی رو در حق همشهریام قبول میکنم

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار