سه شنبه 18 آبان 1395 / 10:08|کد خبر : 1285|گروه : اجتماعی

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

نماینده ی مردم شهرستان های سروآباد و مریوان با حضور در میان مردم سروآباد و بازدید از روستاهای آن از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای انان قرار گرفت.

به گزارش اورامانات، منصور مرادی نماینده ی مردم سروآباد به همراه جمعی از مسئولین شهرستانی در بازدید از روستاهای شهرستان سروآباد از نزدیک در جریان مشکلات و کاستی های شهروندان سروآباد و اهالی این شهرستان قرار گرفت.

وی با حضور در بین مردم روستاهای انجمنه و هزارخانی به بررسی مشکلات جاده ای و بیکاری این مردم و همچنین نواقصی چون نبود فضاهای ورزشی و  آموزشی و سایر مشکلات آنان پرداخت.

در ادامه ی این بازدید ها منصور مرادی با حضور در بین مردم روستای قلعه جی پیگیر مشکلات مربوط به وضعیت افراد شیمیایی و همچنین وضعیت مسکونی و معیشتی افراد تحت پوشش کمیته امداد شد.

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

منصور مرادی در ادامه ی حضورش در شهرستان از مرکز فنی حرفه ای و کلاس های آموزشی آن بازدید به عمل آورد و در جریان نبود نیرو و مشکلات نیروی انسانی این مرکز قرار گرفت که پس از رایزنی های انجام شده مقرر شد تا به مشکلات این مرکز رسیدگی شود.

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

نماینده ی مردم سروآباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی با سرکشی از بیمارستان شهید چمران و بازدید از قسمت های مختلف این بیمارستان از بیماران و ارباب رجوع بیمارستان درباره ی وضعیت این بیمارستان و میزان خدمات دهی آن پرسید.

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

مرادی دقایقی پس از بازدید از بیمارستان سروآباد با حضور در روستای گوشخانی و در جمع مردم خونگرم این روستا علاوه بر اینکه در جریان خواسته های مردم آن روستا قرار گرفت از دو خانواده شهید و جانباز دیدن کرد.

خانواده ی مرحوم مرادی جانباز پاسدار جنگ تحمیلی که بازماندگان آن شامل سه دختر بیمار به همراه مادر پیرشان بود از بیماری های مختلفی رنج میبردند.

دختران جانباز مرحوم علاوه بر اینکه دیالیزی و پوکی استخوان شدید داشتند از بیماری دیابت و عارضه ی داون رنج می برند که مادر پیرشان علارغم داشتن دیسک کمر و سایر مشکلات پیری از انان ب با سختیو مشقت نگهداری می کرد.

گویا این بیماران که یک روز در میان هر کدام برای دیالیز و سایر مشکلات خود به شهر مریوان در رفت و آمد بودند با توجه به نداشتن استتاعت مالی خواستار کمک مسئولین برای تهیه ی مسکن در شهر مریوان برای راحتی انجام امورات درمان خود شدند.

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

وی پس از بازدید از خانواده های شهدا و جانبازان روستای گوشخانی با حضور در روستای نسل و در میان اهالی این روستا در جریان مشکلات و دغدغه هایی مانند تکمیل مابقی طرح هادی در قسمت شرقی این روستا و نیز وضعیت نامناسب روشنایی آنها در مزار شهدا و آرامستان و سایر مشکلات آنان قرار گرفت.

نماینده ی مردم سروآباد و مریوان پس از بررسی مشکلات و کمبودهای مردم این شهرستان از مسئولینی که وی را همراهی میکردند خواستار پیگیری این خواسته ها در صورت رفع آن در شهرستان شد و از مسئول دفتر خود خواست تا در صورت عدم رفع این نواقص در شهرستان با مکاتبه با مدیران کل و خود نماینده در سطح کشوری آنان را پیگیری نماید.

حضور نماینده ی مجلس در میان مرم شهرستان سروآباد و بازدید از روستاهای آن

انتهای پیام/

برچسب ها :

نمیانده ی مردم سروآباد و مریوانبازدید از شهرستان سروآباداورامانسروآباداوراماناتنسل و گوشخانی

نظرات کاربران :

افسوس [سه شنبه 18 آبان 1395 | 13:44] پاسخ

جناب مرادی بجای این همه وقت کشی برو در مرکز بنشین و به فکر کلان پروژه ها باش . این چه رویه ای است که این نمایندگان ما دارن دنبال می کنند .

؟ [سه شنبه 18 آبان 1395 | 18:48] پاسخ

مگه برای صرف ناهار از شبانه‌روزی شهیدکاظمی بازدید نکردند، چرا خبر این بازدید رو حذف کردین؟؟؟

پیام [چهارشنبه 19 آبان 1395 | 08:02] پاسخ

احسنت بر مشاور اعظم !!!!! خوب نماینده را همراهی میکنند آقای مرادی جان خودت هرکاری کردی پستی به این مشاور اعظم بدهید عقده هاش خالی بشه .

یک دوست ... [شنبه 22 آبان 1395 | 08:19] پاسخ

جناب آقای مرادی این حرکات و این دید و بازدیدها چه معنایی دارد؟
ما تو را فرستاده ایم مجلس که از حقوق ما دفاع کنی اینجا چه می کنی؟

تا حالا که کوچکترین قدمی برای شهرستان بر نداشته ای، یا حداقل پیگیری هایت تاکنون نتیجه ای نداشته، خودت بهتر میدانی که بسیاری از طرفداران پروپاقرصت، دیگر با شما نیستند، میدانی که با این وضعیت محال است که در انتخابات آینده کوچکترین شانسی داشته باشی، به همین دلیل، به جای اینکه در مجلس باشی و مانند سایر نمایندگان شجاع مجلس، برای حق و حقوق این مردم بجنگی، بزرگترین افتخار شما این است که در مدت نمایندگی ات در 16 نماز جمعه حضور داشته ای!؟ای داد بیداد!!!
ای داد بیداد!
بنا به شنیده ها، این برنامه های تبلیغاتی، تحت تأثیر تلقینات عده ای چاپلوس و برنامه ریزی های یک عده فرصت طلب سودجو (که دردمندانه این روزها در لباس مشاور آقای نماینده) انجام شده، امیدواریم آقای نماینده، هرچه زودتر ماهیت این افراد و نیت شوم آنان برای همگان و از جمله خودِ نماینده فاش شود.(ضمن احترام به سایر مشاوران و اطرافیان دلسوز ایشان)

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
آخرین اخبار
  مهترین راه جلو گیری از ورد به موج چهارم کرونا چیست ؟
   

  افزایش اطلاع رسانی ها

  0%

  تشدید محدودیت ها

  50%

  افزایش دورکاری ادارات

  0%

  رعایت جدی پروتکل های بهداشتی

  50%

آخرین اخبار