چهارشنبه 22 مهر 1394 / 07:25|کد خبر : 120|گروه : اقتصادی

فرماندار سروآباد:

اولویت اصلی تکمیل پروژه های نیمه تمام/عدم تخصیص اعتبار به جاده کامیاران- سروآباد

اولویت اصلی تکمیل پروژه های نیمه تمام/عدم تخصیص اعتبار به جاده کامیاران- سروآباد

علی مفاخری فرماندار سروآباد در جلسه توزیع اعتبارات ماده 180 که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، با بیان این مطلب که پروژه های نیمه تمام از دولت های قبل در شهرستان باقی مانده است، افزود: اولویت اصلی مدیران شهرستانی تکمیل پروژه های نیمه تمامی است که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردارند و تا پایان هیچگونه پروژه جدید میلیاردی تعریف نخواهد شد.

به گزارش هورامانات، علی مفاخری فرماندار سروآباد در جلسه توزیع اعتبارات ماده 180 که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، با بیان این مطلب که پروژه های نیمه تمام از دولت های قبل در شهرستان باقی مانده است، افزود: اولویت اصلی مدیران شهرستانی تکمیل پروژه های نیمه تمامی است که از پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردارند و تا پایان هیچگونه پروژه جدید میلیاردی تعریف نخواهد شد.

 

مفاخری اعتبارات تخصیص یافته از محل ماده 180 به شهرستان سروآباد را 61 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: از این میزان اعتبار 10 میلیارد ریال به توسعه زیرساخت های مرز مله خورد و 5 میلیارد ریال نیز به توسعه گردشگری اورامان اختصاص می یابد.

 

وی خاطر نشان شد: بازگشایی مرز مله خورد روستای دزلی و توسعه زیرساخت های گردشگری در منطقه اورامان در رونق و توسعه شهرستان سروآباد بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

فرماندار سروآباد از عدم تخصیص اعتبار به جاده کامیاران - سروآباد خبر داد و تصریح کرد: مسیر ارتباطی کامیاران - سروآباد به اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال نیاز دارد و از مسئولین استانی درخواست کرده ایم اعتباراتی ویژه برای تکمیل این پروژه مهم اختصاص دهند.

 

مفاخری در ادامه از تخصیص اعتبار به حوزه راه، آب و کشاورزی خبر داد و تصریح کرد: نگهداری و ایمن سازی راههای روستایی به ویژه در منطقه اورامان، توسعه و ساماندهی پروژه های آبرسانی در روستاهای بزرگ شهرستان، احداث و توسعه شبکه آبرسانی شهری، توسعه عمران و مبلمان شهری و تکمیل طرح های روستایی ( طرح هادی و ...) از مهمترین پروژه هایی است که اعتبارات ماده 180 به آن اختصاص خواهد یافت.

 

در ادامه هر یک از مسئولین شهرستانی ( بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، آب و فاضلاب روستایی، آب و فاضلاب شهری، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، شهرداری، بخشداران مرکزی و اورامان) به بیان مهمترین مشکلات حوزه خود پرداختند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ماده 180پروژه های نیمه تمامجاده کامیاران سروآباد

نظرات کاربران :

بیسارانی [چهارشنبه 6 آبان 1394 | 16:59] پاسخ

کاش یه بودجه ام به این جاده خراب شده ی بیساران می دادن من یادم بیاد اینطوریه

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار