سه شنبه 21 مهر 1394 / 07:54|کد خبر : 115|گروه : گردشگری سروآباد

مدرسه ابتدایی دورود:

دانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظار افتتاح مدرسه جدید/تصاویر

دانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظار افتتاح مدرسه جدید/تصاویر

مراحل ساخت مدرسه ابتدائی روستای دورود از توابع شهرستان سروآباد که سال 86 شروع شده ولی دانش آموزان این روستا هنوز هم چشم انتظار افتتاح آن هستند.

به گزارش هورامانات، روستای دورود از توابع شهرستان سروآباد که در دو کیلومتری مرکز این شهرستان و در دامنه کوه کوسالان واقع شده، مراحل ساخت مدرسه ابتدائی آن از سال 86 شروع شده ولی بدلایل نواقص موجود در آن هنوز افتتاح نشده است.

 

یکی از معتمدین روستا در این مورد به خبرنگار ما گفت: مدرسه 5 کلاسه ابتدائی دورود در سال 86 به همت سازمان خیرین مدرسه ساز استان کردستان و با نظارت ارگان هایی مانند 15 خرداد و نوسازی مدارس ساخت آن آغاز شد ولی متاسفانه تا کنون به بهره برداری نرسیده است.

 

وی افزود: به دلیل سهل انگاری های پیمانکار و نظارتهای سطحی از طرف ناظرین مربوطه، موجب شد تا هزینه های صرف شده در خصوص ساخت این مدرسه به هدر رفته و کسی هم پاسخگوی این مسئله نیست.

 

یکی دیگر از معتمدین و اهالی روستا گفت: وقتی به سازمانهای مربوطه نسبت به نواقص و ایرادهای مدرسه معترض شدیم، به مشکلاتی مثل تمام شدن بودجه و نبود اعتبارات اشاره کردند و هنگامی که با پیگیری بیشتر از طرف ما روبرو شدند در نهایت با فرستادن نماینده پیمانکار و با تعمیرات سطحی از سوی آنها مواجه شدیم.

 

وی در خصوص مشکلات اساسی و نواقصات مدرسه به خبرنگار ما گفت: تعبیه کردن سرویسهای آن در داخل ساختمان، فقدان حیاط و سیستم سرمایشی و گرمایشی، سقف و زیرساخت و فنداسیون غیر استاندارد آن از جمله مشکلات اساسی این مدرسه می باشد.

 

وی افزود: امام جمعه و شورا و دهیار روستا به کرات با نوسازی و سایر نهادهای مرتبط مکاتبه کرده اند ولی کسی جوابگوی ما نبوده و همه مبالغ هزینه شده در این ساختمان بدون استفاده در حال فرسودگی و استهلاک است.

 

اهالی و معتمدین روستا در پایان از کسانی که برای کارهای خیر و ساختن مدارس پیش قدم هستند به خصوص سازمان خیرین مدرسه ساز کمال تشکر و قدردانی کرده و اینکه از این مبالغ و هزینه ها به درستی و با نظارت منظم و کارشناسانه در مسیر ساخت این گونه پروژه ها استفاده نمیشود، اظهار تاسف نمودند.

دانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویردانش آموزان دورود سروآباد چشم انتظارافتتاح مدرسه جدید/تصاویر

برچسب ها :

مدرسه ابتدائیدورودسروآبادهورامانات

نظرات کاربران :

ویان حسین ژاد [جمعه 14 خرداد 1395 | 15:29] پاسخ

ان شاالله زودتر افتتاح کنند برای دانش آموزان

ویان حسین ژاد [جمعه 14 خرداد 1395 | 15:29] پاسخ

ان شاالله زودتر افتتاح کنند برای دانش آموزان

هدی [جمعه 14 خرداد 1395 | 16:00] پاسخ

خیلی عالی بود

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار