یکشنبه 21 شهریور 1395 / 23:50|کد خبر : 1120|گروه : اجتماعی

طی مراسمی:

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد+تصاویر

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد+تصاویر

فرمانده ی جدید و سابق نیروی انتظامی شهرستان سروآباد صبح امروز با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان و مسئولین شهرستانی تکریم و معارفه شدند.

به گزارش اورامانات، صبح امروز یکشنبه مراسم تکریم و معارفه ی فرمانده ی نیروی انتظامی سروآباد با حضور سردار مسعود خرم نیا فرمانده ی نیروی انتظامی استان کردستان و هیئت همراه، نماینده ی مردم سروآباد و مریوان، ائمه ی جمعه ، فرماندار سروآباد، اعضای شورای تامین شهرستان و شورای اسلامی شهر و روستا و کلیه ی مسئولین شهرستانی در محل حسینی نیروی انتظامی سروآباد برگزار شد.

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

سرهنگ عیسی آبادی از کشف صد در صدی سرقت های صورت گرفته در شهرستان سروآباد خبر داد

 

سرهنگ علی اکبر عیسی آبادی فرمانده انتظامی سروآباد در ابتدای این آئین گفت: در حال حاضر امنیت و آرامش حاکم در شهرستان سروآباد مطلوب، و بستر ساز توسعه ی اجتماعی ، اقتصادی، علمی و سیاسی می باشد.

 

وی افزود: به حول و قوه ی الهی این شهرستان با وجود موقعیت خاص جغرافیایی و مرزی و تهدیدات امنیتی موجود به سبب دارا بودن مردمی متدین، با فرهنگ، ولایت مدار و وفادار به انقلاب آمار بسیار پایینی از جرایم را به خود اختصاص دادها است.

 

عیسی آبادی با اشاره به اینکه اقدامات شاخصی در حوزه ی تامین نظم و امنیت در شهرستان صورت گرفته است اذعان داشت: مردم و مسئولین مشارکت و حمایت های خوبی از فرزندان خود در نیروی انتظامی داشته اند که ثمره ی آن را در کاهش جرائم و آمار مطلوب کشف و به وضح مشاهده کرد.

 

فرمانده ی نیروی انتظامی شهرستان سروآباد موفقیت های پلیس این شهرستان در بحث تامین انتخابات کاهش آمار جان باختگان حوادث رانندگی کاهش وقوع سرقت برخورد قاطعناه با پدیده ی شوم قاچاق و همچنین تامین امنیت و آرامش هزاران مسافر که با خاطره ای خوش و با سپری کردن لحظاتی شاد و مفرح شهرستان را ترک می نمایند مایه مسرت و خوشحالی تلقی کرد.

 

 وی افزود: آنچه که ایران اسلامی را به عنوان الگویی مجسم و زنده برای تعالی و توسعه همراه با نظم و امنیت در میان کشور های جهان مطرح ساخته همین همدلی و یکپارچگی میان حاکمیت و مردم است. این در شرایطی است که سرتاسر منطقه در اتش فتنه، جهل و فرقه گرایی وتفرقه افکنی می سوزد و همه قدرت های استکباری مشغول دسیسه چینی برای نیل به به اهداف شوم خود هستند.

 

سرهنگ عیسی آبادی به اقدامات شاخص خود در پیشگیری و برخورد با جرائم مبارزه با قاچاق و نهضت عمرانی اشاره کرد و افزود: در طول این سه سال مبالغ هنگفتی از سیگار قاچاق، پارچه، سوخت قاچاق ، دو باند بزرگ قاچاق مشروبات الکی و سایر اقلام قاچاق را از محل دپوی آنها در روستاهای مختلف کشف و ضبط گردید.

 

 

وی با اشاره به اینکه تمام صد درصد سرقت های صورت گرفته در شهرستان توسط همکاران بنده کشف شده اند ادامه داد: 78 درصد افزایش کشفیات در بحث سوخت، افزایش 42 درصدی کشف مواد مخدر، افزایش 43 درصدی کشف احشام قاچاق، افزایش 25 درصدی دستگیری متهمین و قاچاقچیان و همچنین کاهش 18 درصدی وقوع سرقت و افزاش  11 درصدی کشف در شهرستان سروآباد در سال جاری صورت گرفته است.

 

وی در پایان اقدامات عمرانی و پرسنلی انجام شده در طول مدت سه ساله ی خدمت خود در سروآباد را بیان نمود و ضمن اظهار این موضوع که برای ادامه ی تحصیل از این شهرستان خواهد رفت، برای سرهنگ کرجی فرمانده ی جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد آرزوی موفقیت کرد.

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

ماموستا سجادی: مردم سروآباد توقعی جز خدمت صادقانه ندارند

 

ماموستا ملا سید احمد سجادی امام جمعه ی سروآباد نیز در این آئیین طی سخنانی نیروی انتظامی را حافظ امنیت جامعه دانست و خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی امروز در برقراری امنیت اجتماعی برای شهروندان تلاش و جهد وافر داشته و شب‌ و روز را به می دوزند تا مردم در کمال آرامش و امنیت باشند.

 

ماموستا سجادی در ادامه به نقش مدیران در ارتقای ارزش‌های انسانی اشاره کردن و افزود: بعضی از مدیران تاریخ‌ساز هستند و شخصیت خود و زیر مجموعه ی ‌شان را در جامعه ارتقاء می‌دهند و بعضی از مدیران با کردار و اعمال خود شخصیت خویش و افراد  تحت امر خود را بجای ارتقاء، زیر سوال و اتهام می برند.

   

ماموستا سجادی مردم سروآباد را مردمی قدرشناس و مهمنا نواز دانست و گفت: مردم این شهرستان مردمی پاک و محترم و قدرشناس هستند که در همه حال جواب خوبی را با نیکی پاسخ می دهند و توقعی جز خدمت صادقانه با رفتاری مناسب را ندارند.

 

 امام جمعه ی سروآباد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سرهنگ عیسی آبادی در برقراری امنیت و آسایش برای مردم این شهرستان برای فرماندهی جدید نیروی انتظامی سرهنگ کَرَجی آرزوی توفیق و عزت نمود. 

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

عید قربان امسال حال و هوای دیگری دارد/دستبند ساخت اسرائیل بر دست حجاج است

 

فرماندار سروآباد نیز طی سخنانی ضمن تبریک عید قربان گفت: عید قربان امسال با حال و هوایی دیگر و حسرتهایی را از بابت نداشتن حاجی و محروم بودن حجاج ما به خاطر بی لیاقتی شجره ی خبیثه ی ملعونه از کنگره ی عظیم حج و زیارت خانه ی خدا  دارد.

 

علی مفاخری به آمار شهدا و کشته های دهه های اخیر مناسک حج اشاره کرد و مسبب اصلی همه ی این کشتار ها را بی لیاقتی و سوء مدیریت آل سعود دانست.

 

وی افزود: مدعی خادم الحرمین در سرزمین امن الهی به این گونه مهمان نوازی ها باعث تلفات جانی در خانه ی امن الهی ی شوند و امیدواریم روز ی شاهد مدیریت واحد حج توسط تمامی دول اسلامی باشیم تا دیگر اینگونه بی کفایتی ها را شاهد نباشیم چرا که امروز آل سعود برای رد یابی حجاج از دستبند های ساخت اسرائیل استفاده می کند.

 

مفاخری در ادامه ی سخنان خود اذعان داشت: امنیت مقوله ای است که در وهله ی اول توسط مردم پایه گذاری می شود و زمانی امنیت معنا پیدا می کند که مردم محور بوده و مردم در راس این امنیت قرار بگیرد.

وی همچنین امنیت را زیر ساخت اصلی همه ی پیشرفت ها دانست و افزود: اگر امنیت نباشد نه اقتصاد است و نه سعادت شخصی و عمومی و البته یکی از ارکان این امنیت در جامعه ی ما نیروی انتظامی است.

 

فرماندار سروآباد نیروی انتظامی را همچنین از نیروی انتظامی به عنوان عضو اصلی شواری تامین شهرستان، آن را پای ثابت همه ی مراسمات و همایش ها در برقراری نظم و امنیت آنها است.

 

وی همچنین خطاب به مسئولین گفت: باید مردم داری را محور اصلی امنیت قرار دهیم و سعی کنیم در تمامی موارد حرمت آنها را نگه داریم و به چشم متهم به مردم نگاه نکنیم.

 

مفاخری دومین رکنی که در بحث نیروی انتظامی باید رعایت شود را قانون مداری دانست و افزود: همه ی ما معتقدیم که باید در چارچوب و محور قانون حرکت کنیم و در حالی که با قاصعیت با قانون شکنان و متخلفین برخورد شود با مردم با شفقت و صبوری مواجه شویم.

 

وی به روز بودن با دانش روز حرکت کردن را جزو بدنه ی اصلی نیروی انتظامی دانست و از آن به عنوان سدی در مقابل حملات سایبری و فضای مجازی تلقی کرد.

 

رئیس شورای تامین شهرستان سروآباد با اشاره به آمار شهدا و جانبازان این شهرستان و سختی هایی که در حفظ انقلاب و ایجاد امنیت در ایران اسلامی کشیده شده تاکید کرد: با کسانی که بخواهند مخل این امنیت و آرامش باشند باید قاطعانه برخورد شود .

 

فرماندار سروآباد در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های سرهنگ عیسی آبادی برای سرهنگ کرجی آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

منصور مرادی: پیگیری بهبود وضعیت معیشتی ماموستاهای آئینی در وزارت ارشاد

 

 منصور مرادی نیز در ادامه ی این مراسم با اشاره به میزان حقوق دریافتی نیروهای انتظامی ، اظهار کرد: خدمت در مناطق محروم برای نیروهای انتظامی سخت و طاقت فرسا است و اگر ما بتوانیم برای این عزیزان زحمتکش حداکثر خدمات رفاهی و معیشتی را تامین کنیم، بدون شک موجب خدمتگزاری بیشتر و دلگرمی آنان خواهد شد.


وی خدمت در شهرستان سروآباد را با توجه به داشتن موقعیت جغرافیایی آن متمایز دانست و افزود: خدمت در این شهرستان که یک شهرستان محروم و مرزی است، نسبت به سایر شهرستان های دیگر استان کردستان سخت تر است.


رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان اظهار کرد: بنده به عنوان وکیل مردم در پارلمان کشور پیگیر حق و حقوق ملت خواهم بود و با تمام توان و تلاش در راستای خدمتگزاری صادقانه و بی منت به مردم قدم بر می دارم.


او بر تعامل نیروی انتظامی با مردم تاکید کرد و گفت: امنیت به راحتی به دست نمی آید و امنیتی که در راس آن مردم نباشد، امنیت پایداری نخواهد بود، بنابراین نقش مردم در ایجاد امنیت پایدار بسیار اساسی است.


مرادی اضافه کرد: برخورد خوب، داشتن اخلاق و رفتار مناسب باید در اولویت نیروهای انتظامی است و بدون شک ارتباط و رفتار خوب با مردم هرچند همراه با انجام کار برای آنها نباشد، موجب دلگرمی و رضایت خاطر آنها خواهد شد.


نماینده مردم شهرستان های سروآباد و مریوان در مجلس دهم شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همه ما به عنوان مسئولان نظام و خدمتگزاران مردم باید در تعامل و ارتباط با مردم رفتار، کردار و اخلاق خوب و نیکی داشته باشیم و بدون تردید مردم نیز در مقابل ما شکرگزار و قدردان خواهند بود.


وی به نقش روحانیون در ایجاد امنیت اشاره کرد و گفت: بدون تردید روحانیون و علمای جامعه در ایجاد امنیت و حفظ آن نقش و جایگاه ویژه ای دارند و در این راستا در ملاقات با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیر تامین معیشت این قشر زحمتکش و بی ادعای جامعه بوده ام.

 فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

سردار خرم نیا: فرمانده ی جدید را از میان بهترین ها انتخاب کرده ایم

 

سردار مسعود خرم نیا فرمانده ی نیروی انتظامی استان کردستان نیز طی سخنانی، افزود: مردم استان کردستان قربانی نا امنی های گذشته بودند و امروز قدردان امنیت ایجاد شده در این استان هستند.

 

وی با اشاره به اینکه در استان کردستان مردم با نیروهای انتظامی مشارکت و تعامل خوبی دارند، خاطرنشان کرد: اگر امروز در استان کردستان امنیت برقرار است در سایه تعامل و همکاری مردم خوب این استان است.

 

سردار خرم نیا با اشاره به رسالت نیروی انتظامی گفت: یکی از اهداف کلان و اصلی نیروی انتظامی خدمتگزاری صادقانه و شبانه روزی به مردم است و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولیت خود را افتخار نمی دانند، بلکه خدمت به مردم را افتخاری بزرگ برای خود می دانند.


او با اشاره به انتصاب علیرضا کرجی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد اظهار کرد: فرمانده ها از بین بهترین ها انتخاب می شوند و سرهنگ دوم کرجی فردی توانمند، قانون مدار و شایسته فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان است.


در پایان این مراسم از زحمات سه ساله علی اکبر عیسی آبادی قدردانی و علیرضا کرجی به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معرفی و منصوب شد.

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان سروآباد معارفه شد

انتهای خبر/

برچسب ها :

فرمانده ی نیروی انتظامی سروآبادمنصور مرادیآئین تودیع و معارفهفرماندار سروآبادحادثه ی مناحجاج

نظرات کاربران :

یک مالباخته ی سروآبادی [یکشنبه 28 شهریور 1395 | 09:02] پاسخ

مدیر محترم وب سایت اورامانات خبر
سلامٌ علیکم؛
احتراماً در پی ادعای کشف صد در صدی تمامی سرقت ها توسط فرمانده ی سابق نیروی انتظامی شهرستان سروآباد، جناب آقای عیس آبادی، به استحضار می رساند منزل مسکونی بنده واقع در شهر سروآباد در زمان تصدی ایشان مورد سرقت واقع شد ولی با وجود تعدد آثار انگشت دزدان محترم بر شیشه و آئینه های منزل ما، متأسفانه هیچ سارق یا سارقینی شناسایی نشده و به طریق اولی اوال مسروقه نیز پیدا نشد.
در صورت نیاز کلیه ی مدارک سرقت و نیز شهود ارائه می گردد.
خواهشمند است در راستای رسالت خبری، نسبت به درج این جوابیه اقدام فرمائید.

محمدی [دوشنبه 11 اردیبهشت 1396 | 21:54] پاسخ

هرکجا هست خدانگهدارش باشد. وجودش در شهرستان نعمتی بود

سجادي [سه شنبه 16 آبان 1396 | 18:38] پاسخ

سرهنگ عيسي آبادي پس از طي دوره دافوس واخذ مدرك كارشناسي ارشد فرمانده شهرستان فراهان استان مركزي شده است آرزوي موفقيت براي وي داريم

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر