یکشنبه 7 شهریور 1395 / 11:14|کد خبر : 1081|گروه : سیاسی

واکنش ائمه ی جماعت سروآباد برای روز مبارزه با تروریست:

ماموستا سجادی: تروریست ها دست نشانده ی صهیونیسم و شیاطین اند/ماموستا حسینی: مردم و نظام ما مخالف جدی و تضادی کلی با تروریست و تروریست پروران دارد

ماموستا سجادی: تروریست ها دست نشانده ی صهیونیسم و شیاطین اند/ماموستا حسینی: مردم و نظام ما مخالف جدی و تضادی کلی با تروریست و تروریست پروران دارد

ائمه ی جماعت شهرستان سروآباد ضمن محکوم کردن تروریست و تروریست پروران در هر نقطه از جهان، آنها را دست نشانده ی آمریکای جهان خوار و اسرائیل غاصب دانستند.

به گزارش اورامانات، ماموستا سید احمد سجادی امام جمعه ی سروآباد و از علمای بزرگ اهل سنت در آستانه هشتم شهریور ماه روز مبارزه با تروریست و در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه اسلام، دین رأفت و رحمت و  سلف صالح پیامبر و اهل بیتشان بر عطوفت پایه گذاشته شده خاطر نشان شد: کشور اسلامی ایران با پیروی از دین مبین اسلام که ارزشهایی چون عدالت، صلح و زندگی و تعامل مسالمت‌آمیز را در آموزه‌های خود در جامعه می پروراند هدفی جز صلح و دوتی در بین انسانها ندارد.

 

وی همچنین آمریکای جنایتکارو صهیونست غاصب را از مروجین و پرورش دهندگان اصلی تروریست و کشتار در جهان و به خصوص در بین مسلمانان جهان دانست و افزود: امروزه شاهد بسیاری از شواهد و نشانه های عاملین این کشتارهای غیر انسانی هستیم که سر منشا آنها به استکبار بازمی گردد.

 

امام جمعه ی سروآباد به جریان فکری داعش و وهابیت که امروزه مسبب بسیاری از نا امنی ها در منطقه شده اشاره کرد و گفت: عربستان صعودی با پرورش فکر وهابیت و تروریست و نوکری آمریکا مسبب بسیاری از این کشتارها و جنایات است.

 

ماموستا سجادی اذعان داشت: اسلام اگرچه مبارزه بر ضد طاغوت های زمان، ستمگری و استعمار را محترم می شمارد و دفاع از مظلومان در برابر ظالمان و قدرت های سلطه گر را جهاد می داند، در مقابل، کشتن یک فرد بی گناه را به منزله کشتن تمام انسان ها دانسته است

 

وی هدف غایی تروریست و در راس آنها آمریکا و صهیونیسم در جهان و خاورمیانه را ایجاد تفرقه و دشمنی در بین مسلمانان و نا امن کردن بلاد اسلامی تلقی کرد و افزود: زشت و خشن جلوه دادن دین مبین اسلام در جهان یکی دیگر از اهداف این غدد سرطانی و شیاطین بزرگ است.

 

امام جمعه ی موقت سروآباد نیز به همین مناسبت در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامی داشت روز مبارزه با تروریست و اکرام تمامی کسانی که با تروریست، آدم کشی در تضاد و مبارزه اند و در دفاع از حقوق حقه ی مردم مظلوم در تلاش و جهاد اند این روز را روزی ارزشمند و با اهمیت برای تمامی انسانها تلقی کرد.

 

ماموستا سید عبدالقادر حسینی ضمن تاکید بر معلوم الحال بودن تروریست و دست نشانده ی استکبار و آمریکا بودن آن اذعان داشت: هدف این تروریست های دست نشانده را ایجاد اغتشاش را در بین مردم زیاد جلوه دهند چرا که خوش رقصی بیشتری برای اربابان خود در سازمانهای جاسوسی مثل سیا و موساد بکنندتا اینکه آنها هم به اینها بیشتر برسند.

 

وی ضمن محکوم کردن تروریست در هر نقطه از جهان افزود: خوشبختانه نظام و حکومت ما یک نظام و دولت اسلامی بوده و همیشه و در همه حال مدافع حق و حقوق مظلومین و ستم دیدگان جهان است و مردم شریف ایران اسلامی همگام با نظام جمهوری اسلامی مخالف جدی و تضاد کلی با تروریست و تروریست پروران دارند.

انتهای خبر/

برچسب ها :

روز مبارزه با تروریستدست نشانده ی استکبارامام جمعه ی سروآبادائمه ی اهل سنتتروریست پروران

نظرات کاربران :

هورامان [یکشنبه 7 شهریور 1395 | 15:03] پاسخ

لعنت بر هر چه وهابی و سلفیه که میخواهند تفکر کفرآمیز و بدور از اسلام را رواج دهند اما بدانند همچون موشهای ترسو یی که در سوراخهایشان قائیم شده اند انها را بیرون می‌کشیم و مثل سگ بیابان به درک واصل خواهیم کرد
بدانید نه خدا و نه پیامبر (ص ) شما را قبول ندارند و قطعا شماها و امثال شما دشمن دین هستید و با منافقان مدینه هیچ فرقی ندارید بلکه شماها کثیف ترید

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار