جمعه 5 شهریور 1395 / 17:43|کد خبر : 1075|گروه : اجتماعی

اقدامات دولت در سالی که گذشت از زبان فرماندار سروآباد:

تکمیل و افتتاح پروژه های خاک خورده ی دهه های پیشین

تکمیل و افتتاح پروژه های خاک خورده ی دهه های پیشین

فرماندار سروآباد تکمیل و افتتاح پروژه های نیمه تمام و خاک خورده ی دهه های پیشین را از مطالبات اصلی مردم این شهرستان و اقدامات اصلی دولت در یکسال دوره ی خدمتش تلقی کرد.

به گزارش اورامانات، فرماندار سروآباد طی سخنانی قبل از خطبه های نماز جمعه ی سروآباد ضمن تبریک هفته ی دولت با اشاره به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبریر و امید در این شهرستان اظهار داشت: مردم سروآباد از 13 ماهه گذشته که بنده به عنوان فرماندار این شهرستان منصوب شده ام سه مطالبه اصلی داشتند که در این مدت به آن دست یافته اند.

 

علی مفاخری تکمیل و افتتاح پروژه های خاک خورده ی دهه های پیشین مانند بیمارستان شهید چمران، معبر کوله بری مله خورد و همچنین جاده ی نیمه تمام کامیاران به سروآباد را از مطالبات اصلی مردم این شهرستان در دوران خدمتش نام برد که تقریباً دولت در اتمام آنها موفق عمل کرده است.

 

وی همچنین دلیل ناتمام ماندن برخی از پروژه های ناتمام مانند جاده ی کامیاران به سروآباد را عدم جذب اعتبارات ماده 180 دانست و افزود: امسال تا پایان سال مالی یعنی تیر ماه 96 با این افزایش اعتبارات از تملک دارایی ها و ماده 180 جاده کامیاران به سروآباد تکمیل گردد.

 

علی مفاخری از افزایش 20 درصدی بودجه ی تملک دارایی ها به 6میلیارد و 600 میلیون تومان و ماده 180 به مبلغ 9 میلیارد و 800 میلیون تومان خبر داد و گفت: علاوه بر 4 میلیاردی که برای جاده ی در دست اقدام پیمانکار کامیاران به سروآباد تخصیص شده خود استاندار نیز 10 میلیارد تومان دیگر نیز برای تکمیل آن در نظر گرفته است.

 

وی به 15 طرحی که در هفته ی دولت در این شهرستان به بهره بردای رسیده و خواهد رسید اشاره کرد و افزود: این طرح های عمرانی، کشاورزی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 620 میلیون تومان تا پایان هفته ی دولت به بهره برداری خواهند رسید.

 

فرماندار سروآباد به محرومیت های شهر سروآباد از لحاظ رفاهی و تفریحی و زیبا سازی شهری اشاره کرد و گفت: با توجه به عدم تخصیص برخی از اعتبارات ونداشتن درآمد های شهرداری در سنوات گذشته اظهار امیدواری کرد که با تخصیص برخی از اعتبارات ملی و ماده 180 و تملک دارایی ها به شهرداری بتوان برخی از این کمبودها را جبران کرد.

 

وی به طرح های اقتصاد مقاومتی که توسط بسیج سازندگی و همکاری دولت با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد تومان که در دو شهرستان بیجار و سروآباد قابل اجراست اشاره و اذاعhن کرد: این گونه طرح ها و پروژه ها در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان بسیار تاثیر گذار هستند.

 

وی در ادامه با اشاره به برگزاری سرشماری نفوس و مسکن در سالجاری افزود: ارائه اطلاعات صحیح و همکاری با ماموران سرشماری در برنامه ریزی های صحیح و بودجه ریزی های آینده بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

این مقام ارشد دولتی همچنین احداث موزه ی قرآنی در شهرستان سروآباد را یکی از عوامل توسعه ی گردشگری در این شهرستان تلقی کرد و افزود: علارغم تهیه ی زمین و همچنین اقدام برای خرید نسخه ی نفیس و گرانبهای قرآن دست نوشته ی استاد لقمان احمدی که در نوع خود بی نظیر است، برای تکمیل این پروژه ی با اهمیت به کمک و همکاری مردم و خیرین شهرستان و جاهای دیگر نیاز است.

انتهای خبر/

برچسب ها :

هفته ی دولتپروژه های خاک خوردهدهه های پیشینفرماندار سروآبادمطالبات اصلی مردم سروآبادسرشماری نفوس و مسکن

نظرات کاربران :

عرفان [جمعه 5 شهریور 1395 | 18:16] پاسخ

فرماندار چرا بیمارستان سروآباد و مرز مله خورد را به خودش ربط داده در حالی که این پروژه ها در دولتهای قبلی کلید زده شده اند و اصلا ربطی به آقای مفاخری نداره

به جای ......... کمی در فکر خدمت باشید بهتره علی مفاخری راستی چرا دستت خالی بود از کارهایی که خودت در مدت 13 ماه فرمانداری در سروآباد کلید زده باشی
دستت خالیه چون چیزی برای ملت سروآباد نداشتی جز ......

احمد [شنبه 6 شهریور 1395 | 10:38]

خذا را در نظر داشته باش و ببین در نماز جمعه چی گفت ایشان گفت زحمات دولتها و مدیران گذشته نتیجه داد

شهروند حسین آبادی [جمعه 5 شهریور 1395 | 18:35] پاسخ

باسلام خدمت مسئولین، کاشکی بجای این همه اعتبار که به جاده کامیاران احتصاص دادن، کمی به فکر اهالی روستای حسین آباد (بیکره)که این همه مشکل کم آبی دارن، مقداری از این اعتبار برای رفع مشکل روستا در نظر می گرفتن

همشهری [جمعه 5 شهریور 1395 | 18:41] پاسخ

جناب آقای خلاق رئیس محترم آبفار شما مگر در جلسه حضور نداشتی،؟ چرا مشکل کم آبی روستای حسین آباد ومطرح نکردی؟ مگر معضل از این مهمتر داریم مردم بیچاره آب آشامیدنی ندارن؟ شما چکاره ای رفته ای اونجا آب میوه وبیسکویت بخوری؟

بازاری حسن آباد [جمعه 5 شهریور 1395 | 18:47] پاسخ

این همه از گردشگری وجذب توریست حرف میزنین دروازه منطقه گردشگری، روستای حسین آباد به خاطر کم آبی مسجد روستا بسته شده -که هر مسافری اگر به مسیر اورامانات برود باید حتمن از این روستا رد بشه

همشهری [جمعه 5 شهریور 1395 | 18:48] پاسخ

جناب آقای خلاق رئیس محترم آبفار شما مگر در جلسه حضور نداشتی،؟ چرا مشکل کم آبی روستای حسین آباد ومطرح نکردی؟ مگر معضل از این مهمتر داریم مردم بیچاره آب آشامیدنی ندارن؟ شما چکاره ای رفته ای اونجا آب میوه وبیسکویت بخوری؟

رضا [شنبه 6 شهریور 1395 | 10:40]

ابمیوه و بیسکویت .؟؟؟؟ بدا دروغ میگی

محمدیان [شنبه 6 شهریور 1395 | 09:49] پاسخ

فرماندار سروآباد متاسفانه با عملکرد ضعیف خود باعث پس رفت شهرستان شده است و یه سری افراد سود جو را نزد خودش جمع کرده و اصلا به آبادانی و پیشرفت سروآباد اهمیتی نمی‌دهد علی در این مدت 13 ماه فرمانداریش در سروآباد مشغول حمایت کردن از افراد ناکارآمد برای پستهای دولتی بوده و کارش فقط و فقط این بوده بیچاره سروآباد که گیر این چنین افرادی افتاده که تنها چیزی که بلد نیستند مدیریته و تنها کاری که انجام میدن فقط مانع تراشی برای پیشرفت در سرواباده

علی مفاخری باید بداند که او هم میرود و دیگه میزی نخواهد بود که پشتش دنبال اهداف شخصی خودش برود و در حق مردم ظلم کند

مفاخری
رفتنت را حتمی میکنیم

همدرد [یکشنبه 7 شهریور 1395 | 07:41]

آفرین گل گفتی

احمد [یکشنبه 7 شهریور 1395 | 08:23]

تخلیه شدی ؟

شهروند حسین آبادی [شنبه 6 شهریور 1395 | 14:03] پاسخ

با عرض ادب وسلام خدمت فرماندار وبخشدار محترم شهرستان سروآباد ، بنده به عنوان یک شهروند ساکن روستای حسین آباد(بیه کره) خواهشمند است فکری به حال ساکنین روستا بکنن واقعا از دست کم آبی دارن زجر میکشن . اگر واقعا کاری از دست شما بر نمیاد . از طرف استان پیگیری نماییم . چرا یکی از مسئولین جهت بازدید وبررسی وضعیت به روستای حسین آباد نمیاید . تاوضعیت مردم بیچاره را باچشم بصیرت ببیند .

اکبر [یکشنبه 7 شهریور 1395 | 07:37] پاسخ

فرمانداری سروآباد هم اورامان رو به نابودی کشانده
از باند بازی و انتصاب های نا بجا و حمایت از شهردار متخلف گرفته تا عدم نظارت بر ادارات شهرستان به ویژه منابع طبیعی که در نبود نظارت و کنترل مراتع اورامان تخت تخریب و نابود شد

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار