سه شنبه 19 مرداد 1395 / 11:09|کد خبر : 1024|گروه : علمی

رئیس سازمان سنجش:

اعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می شود

اعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می شود

رئیس سازمان سنجش با اشاره به این که نتایج اولیه کنکور سال ۹۵ نهایتاً صبح چهارشنبه ۲۰ مرداد منتشر می‌شود گفت: تمام داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌شوند.

به گزارش اورامانات به نقل از خبرگزاری تسنیم، ابراهیم خدایی در خصوص اعلام نتایج کنکور سراسری سال 95 اظهار داشت: طبق برنامه زمانی مشخص شده، مقرر بود تا نتایج اولیه کنکور 95 در بازه زمانی 18 تا 20 مرداد اعلام شود و بر این اساس نتایج نهایتاً تا ساعت 9 صبح روز چهارشنبه 20 مرداد از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود. 

 

وی در خصوص نفرات برتر در گروه‌های آزمایشی مختلف گفت: نفرات برتر در گروه‌های آزمایشی متفاوت است به عنوان مثال در گروه ریاضی و فنی بیشترین نفرات برتر مربوط به شهر تهران، در گروه تجربی بیشترین نفرات برتر مربوط به شهرستان‌ها و در گروه انسانی ترکیبی از تهران و شهرستان است. 

 

رئیس سازمان سنجش با اشاره به این که تمام داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می‌شوند گفت: 430 هزار نفر مجاز به انتخاب رشته در دوره‌های روزانه و سایر افراد مجاز به انتخاب رشته در سایر دوره‌ها می‌شوند. 

 

خدایی در خصوص زمان آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز مطرح کرد: انتخاب رشته از تاریخ 23 مرداد آغاز و تا 28 مرداد ادامه خواهد داشت و داوطلبانی که تمایل به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد دارند باید منتظر اعلام اطلاعیه این دانشگاه باشند تا پس از آن برای انتخاب رشته اقدام کنند. 

 

وی بیان کرد: در گروه فنی و ریاضی نفرات برتر عمدتاً از میان پسران و در گروه تجربی از میان دختران است. اما در نهایت ترکیب پسران در نفرات برتر بیشتر از دختران است به گونه‌ای که 60 درصد نفرات برتر را پسران تشکیل می‌دهد.سازمان سنجش در خبری نفرات برتر هر يك از گروههاي آزمايشي پنجگانه علوم رياضي و فني، علوم تجربي، علوم انساني، هنر و زبان آزمون سراسري سال 1395 را اعلام کرد.

اعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می‌شوداعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می‌شوداعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می‌شوداعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می‌شود

اعلام نفرات برتر آزمون سراسري+عکس و مشخصات/نتایج کنکور سراسری ساعت ۹ صبح فردا منتشر می‌شود

انتهای خبر/

برچسب ها :

نفرات برتر آزمون سراسرینتایج کنکورسازمان سنجش

نظرات کاربران :

کنکوری [سه شنبه 19 مرداد 1395 | 18:21] پاسخ

حچی ناشرینه اول ودومه

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Hawramanat Telegran Channel


آخرین اخبار